Písařovicová se poprvé vyjádřila ke kauze Brzobohatý Kuchařová: „Ondra se Taťány zastával, ale lži a pomluvy překročily únosnou mez“

Ondřej Gregor Brzobohatý před pár dny poskytl rozhovor, ve kterém mluvil o církevní žalobě své exmanželky Taťány Kuchařové. Podporu mu vyjádřili mnozí jeho kolegové a přátelé, podpořila ho samozřejmě i jeho přítelkyně Daniela Písařovicová, která také poskytla rozhovor pro Blesk.cz.

Daniela Písařovicová / Zdroj: youtube.com

Ondřej Brzobohatý podle ní dlouho mlčel. Obdržel ale zprávu od Blesku, načež s ní tuto situaci probrali a když se rozhodl poskytnout rozhovor, Daniela ho podpořila. „Tyto lži a pomluvy už překročily únosnou mez,“ prohlásila Písařovicová.

Určitě je ráda, že ho podpořili kamarádi a další lidé. Ale nechápe, proč se sama Taťána nerozhodla rozvést, pokud v církevní žalobě napsala o tom, jak ji její exmanžel ubližoval.

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

To, že manželství Brzobohatého není dokonalé, si poprvé uvědomila, když ho potkala na charitativní akci a řekl jí, že se má blbě. O pár měsíců později jí prozradil, že uvažuje o rozvodu.

„Ondra se celkem dlouho Taťány zastával, i přesto, že si o sobě četl, jaký je patologický lhář nebo toxický narcis,“ řekla Daniela Písařovicová. Chápe, že rozvod není snadný proces, ale zdá se jí zvláštní, když narážky trvají mnoho měsíců.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

To, že se Ondřej rád převléká za ženy, se dozvěděla téměř na jejich „prakticky prvním setkání“. Řekl jí o tom a ukázal fotografie. Nebyl to pro ni žádný problém, protože ví, že je umělec.

Obvinění z partnerovy neplodnosti označila za nepravdivá a dodala, že oba mluví o dítěti.

Daniela Písařovicová / Zdroj: youtube.com

Chápe, že někteří lidé nevěří, že Taťána poslala dokument a fotky Blesku. Upozornila ale na to, že Ondřej by svou bývalou manželku neobviňoval, kdyby si tím nebyl jistý. Vysvětlila, že jeho obvinění je velmi vážné a že pokud by šlo o lež, pak by ho Kuchařová mohla žalovat, ale zatím se tak nestalo.

PSALI JSME: PETR PAVEL SE POCHLUBIL FOTO Z HOSPODY S BRITSKÝM PRINCEM: „NAUČTE NÁVŠTĚVU DRŽET ŘÁDNĚ KRÝGL,“ PÍŠÍ UŽIVATELI SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

PŘIPOMÍNÁME: „TÁTA BYL HODNÝ, MOUDRÝ A BYLA S NÍM SRANDA“: PŘED TŘINÁCTI LETY OPUSTIL TENTO SVĚT PETR MUK. JAK DNES ŽIJE JEHO RODINA

Share