„Ono už to dobrý nebude nikdy“: Karlos Vémola se nevzdává. Řekl, zda se ještě vrátí jako Terminátor

Před měsícem se odehrál zápas mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem. Po prohře si potřeboval Terminátor odpočinout. Teď už ale zase trénuje, připravuje se na letní turnaj Oktagon 45.

Turnaj se uskuteční na pražské Štvanici pod otevřeným nebem. Terminátor v rozhovoru pro Super.cz řekl, že se nyní připravuje na zápas, ale na hodinu si odskočil a přišel do Divadla Broadway poblahopřát svému příteli Jiřímu Krampolovi k narozeninám.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Slavný herec se narodil 11. července 1938, ale své 85. narozeniny se rozhodl oslavit s předstihem, a tak pro své přátele a fanoušky uspořádal hudební show Život je sranda.

Karlos Vémola si nepamatuje, před kolika lety se s Jiřím Krampolem seznámil, ale kamarádí se už několik let. Herec byl jedním z jeho vzorů, a tak je mu sportovec vděčný, že mohli pracovat spolu na mnoha projektech.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Vémola by rád svému kamarádovi popřál hodně zdraví, protože sám moc dobře ví, že vše závisí zcela na zdraví.

Bojovník MMA opět trénuje, ale na otázku ohledně svého zdraví odpověděl, že „ono už to dobré nebude nikdy“. Nestěžuje si však, v případě potřeby „vymění součástky“ a bude dál pracovat, jak mu zdraví dovolí.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

„Za chvilku mě čeká zápas na Štvanici, už je to za rohem, za šest týdnů, takže jsem v plné přípravě,“ řekl pro Super.cz Karlos.

PSALI JSME: „FEŠÁK LÁZEŇSKÝ“: ŠŤASTNÁ MAMINKA VENDULA PIZINGEROVÁ SE POCHLUBILA SYNEM PEPÍKEM

PŘIPOMÍNÁME: OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ ANNY SLOVÁČKOVÉ O PSYCHICKÝCH PROBLÉMECH: „NEMÁM ÚPLNĚ LEHKÉ OBDOBÍ“

Share