Patrasová řekla, že ji uhání Rychtář: Jak na to reagoval vdovec po Ivetě Bartošové

Před pár dny herečka Dagmar Patrasová prozradila, že jí pravidelně píše podnikatel a vdovec po Ivetě Bartošové Josef Rychtář. Chce s ní prý navázat vztah. Ten se však proti jejím výrokům ohradil. Píše o tom CNN Prima News.

Herečka pro Sedmičku řekla, že vdovce po Ivetě Bartošové nezná a nikdy ho neviděla. Označila jeho zprávy za milé, ale nechápe, proč jí píše.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Podnikatel kritizoval jejího manžela Felixe Slováčka, že prý jí není oporou. Byl naštvaný i na novináře, kteří jí údajně chtějí dohnat na samé dno, stejně jako kdysi jeho zesnulou ženu.

Navíc jí poradil, jak by měla vysvětlit, proč po nehodě odmítla dechovou zkoušku. Kromě toho jí měl poslat obrázek s květinami nebo napsat, že na ni „nelze nemyslet“.

Dagmar Patrasová / Zdroj: tv.blesk.cz

Josef Rychtář však pro CNN Prima News uvedl, že vše je úplně jinak. S Patrasovou telefonoval a dopisoval si. Nikdy jí prý nic nenabízel. Chtěl ji podpořit, aby nepropadla depresím, aby neudělala něco jako jeho zesnulá manželka.

Tvrdí, že herečku nikam nezval. „Ona mě vyzvala k setkání a že bychom mohli někam na kávu. To jsem striktně odmítl. Mám svoji přítelkyni a rozhodně si nemíním komplikovat život,“ řekl Josef Rychtář.

Josef Rychtář / Zdroj: youtube.com

Ukázal také několik jejich zpráv, že Dáda se mu omluvila. Navíc řekl, že mu herečka po nocích volala a stěžovala si na manžela a Josef jí chtěl být oporou.

PSALI JSME: STRACH O ZDRAVÍ IVY KUBELKOVÉ: MODERÁTORKA OZNÁMILA NEPŘÍJEMNOU ZPRÁVU

PŘIPOMÍNÁME: „JÁ TĚ MILUJU“: ŠÁRKA VAŇKOVÁ VEŘEJNĚ PŘIZNALA, ŽE RANDÍ S PETREM VONDRÁČKEM

Share