„Denně si voláme“ : Patrasová se bojí o svého přítele

V nejbližší době 63 léta herečka Dagmar Patrasová bude mít narozeniny. Ale bohužel oslavovat je nebude a nechce. Osud hraje s ženou jak chce, a s tím herečka nic nemůže udělat.

.

Ve dnešní době Patrasová je nemocná, její 24 léta dcera Anička bojuje s rakovinou prsou, a 51 lety partner Vito bydlí ve státu v Evropě, který je nejvíc nakažený koronavirem, v Itálii.

Ale v nejvíc rizikové oblasti nebydlí, momentálně se nachází na jihu v Kalábrii. Kvůli tomu jeho zdraví má menší ohrožení než kdyby bydlet na severu. Je v Itálii karanténa, vláda zavřela všechno, žádný obchod kromě potravinářského nefunguje, mají velmi přesný zákaz vycházení.

.

Vláda Itálii udělala nejpřísnější opatření, aby zachránili své obyvatelstvo. Také partner Patrasové se stará o svém tatínku v vysokém věku. Ale není to všechno, Vito nemůže nikam cestovat, stejně jako herečka, kvůli tomu, pár nevědí, kdy se zvládnou setkat.

.

“Uviděla jsem v televizi, že Česko nebude otevírat hranici do konce letošního roku, možná ještě příští rok. Jsme s Vito nevíme, co budeme dělat dál. Už jsme zvykli na to, aby často navštěvovat jeden druhého, ale nevím, jaká budoucnost nás čeká”, – řekla Patrasová.

.

Herečka ve dnešní době prožívá jedné z nejhorších období svého života, ale není to všechno. Partner Patrasové je podnikatelem v oblasti cestovního ruchu, který bohužel je teď uzavřeny.

.

“Začíná pracovat od nuly, bude mít nový byznys. Doufám, že všechno to překonáme a zvládneme”, – dodala herečka.

Share