Pavla Tomicová se objevila v Show a pobavila diváky: prozradila svou diagnózu

Pavla Tomicová se zúčastnila show Máme rádi Česko. Byla členkou týmu Jakuba Prachaře, který se rozhodl promluvit o své diagnóze. Herečka se proto také rozhodla vyjádřit k těm nemocem.

Žofie Dařbujánová, Jakub Vágner, Pavla Tomicová a Jakub Prachař / Zdroj: FTV Prima

Server Ženy.iPrima.cz píše, že sestra a matka Jakuba Prachaře se staly členkami týmu Vojtěcha Kotka. Moderátor Libor Bouček proto dokonce vtipkoval, že to je moment, „kdy se někoho vzdá celá rodina“.

Jakubova sestra Mariana Prachařová řekla, že tam přišla se svou matkou, aby ho porazily. Jeho máma Dana Batulková dodala, že by nepřišly, kdyby jim bylo nabídnuto, aby se staly členkami týmu jejího syna.

Vojtěch Kotek, Dana Batulková, Xindl X a Mariana Prachařová / Zdroj: FTV Prima

Jakub ale řekl, že ho to nepřekvapilo a zároveň promluvil o své diagnóze. Lékaři mu prý diagnostikovali ADHD, tedy poruchu pozornosti s hyperaktivitou. Vtipkoval, že ho teď nikdo nebude moci označit za nesnesitelného, sám sebe nyní označuje za těžce nemocného.

Se svou diagnózou se svěřila i jeho starší kolegyně. „Jestli se můžu vyjádřit k těm nemocem… Jeden můj kamarád o mně řekl, že jsem maniodepresivní s tím, že se deprese zatím nedostavila,“ řekla s humorem Pavla Tomicová.

Pavla Tomicová / Zdroj: tv.blesk.cz

Poté se rozhodla odpovědět všem, kteří se jí často ptají, kde nechala svou druhou půlku, tedy jak zhubla. „Tak se bojím, že tu chytřejší jsem nechala doma,“ odpověděla Tomicová a pobavila diváky.

PSALI JSME: MARUŠKA KOVÁCSOVÁ Z VYVOLENÝCH SE ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ, DNES JE Z NÍ ELEGANTNÍ DÁMA: BRZY SE STANE DVOJNÁSOBNOU MAMINKOU

PŘIPOMÍNÁME: PETR PAVEL ZVOLIL NETRADIČNÍ DOPRAVNÍ PROSTŘEDEK PRO POHYB AREÁLEM HRADU: MOTORKA TO VŠAK NEBYLA

Share