Maruška Kovácsová z VyVolených se změnila k nepoznání, dnes je z ní elegantní dáma: Brzy se stane dvojnásobnou maminkou

V roce 2006 TV Prima odvysílala druhou řadu reality show VyVolení. Diváci si pamatují, že jednou z nejvýraznějších tváří show byla tehdy Marie Kovácsová. Uplynulo už mnoho let, změnila se, Maruška rozhodně zkrásněla.

Marie Kovácsová / Zdroj: eXtra.cz

Ve druhé řadě show skončila Marie Kovácsová druhá. Po skončení natáčení zmizela z očí veřejnosti. Dalších pořadů se již neúčastnila, její život se stal opět běžný.

Marie Kovácsová / Zdroj: youtube.com

Uplynulo už 17 let a Maruška se změnila. Zhubla, změnila svou vizáž a odstranila tetování z krku, trvalo to podle ní rok a půl. Nyní má úplně jiné priority, důležitá je pro ni rodina.

„Dnes pracuji v marketingu a jsem mámou,“ řekla v rozhovoru pro Aha! Marie Kovácsová. V minulosti ji poznávali lidé na ulici, nyní se to stává jen zřídka.

Marie Kovácsová / Zdroj: youtube.com

S partnerem Filipem Drnkem diskutovali o tom, zda si pořídí další dítě. Její přítel o tom podle jejích slov nechtěl ani slyšet, ale řekla, že to bude naposledy.

Marie Kovácsová s partnerem Filipem Drnkem / Zdroj: Aha!

Brzy se tak stane dvojnásobnou maminkou. Před měsícem se na svém Instagramu pochlubila snímkem z ultrazvuku. Teď je v 18. týdnu těhotenství.

PSALI JSME: „ABY SE ČLOVĚK UŽIVIL, MUSÍ MÍT VÍC NOHOU“: LUCIE BÍLÁ SE OZNAČILA ZA STONOŽKU A ŘEKLA, ČEMU SE VĚNUJE

PŘIPOMÍNÁME: „HODNĚ TO S NÍ ZACLOUMALO“: PROČ YVONNE PŘENOSILOVÁ NEVYCHÁZÍ Z DOMU A VŠECHEN SVŮJ ČAS ZAVŘENÁ V BYTĚ

Share