Kdysi velmi štíhlá Pavlína Lubojatzky z MasterChefa přibrala na váze: jak dnes vypadá a čemu se věnuje

Pavlína Lubojatzky se dříve věnovala marketingu, proslavila se ale díky kuchařské show MasterChef Česko. Na Instagramu ji sleduje přes 67 tisíc lidí a kuchařka jim ukazuje zajímavé recepty.

V roce 2020 se zúčastnila slavné kuchařské show, její vystupování se ale stalo kontroverzní. Byla velmi emotivní a někteří diváci ji nenáviděli. V soutěži se nakonec umístila na druhém místě.

Sice soutěž nevyhrála, ale stále se věnuje vaření. Na svém Instagramu zveřejňuje různé recepty a ukazuje, jak vaří různá jídla. Kromě toho se věnuje i dalším projektům.

Pavlína Lubojatzky společně se svým partnerem vytvořili web Lubojatzky.cz, na kterém je blog s recepty. Kromě toho si tam lidé mohou objednat její novou kuchařku Ještě více ULALA nebo „ULALA box plný radosti“.

Zveřejnila i některé recepty na hubnutí. Pavlíně se také podařilo zhubnout ještě předtím, než se stala jednou ze soutěžících slavné kuchařské show.

Dříve byla korpulentní slečnou, pak se z ní stala štíhlá mladá dáma. Dnes pro ni téma hubnutí není aktuální, možná už není tak štíhlá jako při natáčení pořadu, ale neztratila nic ze svých půvabů a její úsměv nezmizel.

PSALI JSME: FRONTMAN SKUPINY PLEXIS PETR HOŠEK NÁHLE OPUSTIL TENTO SVĚT: HUDEBNÍKOVI BYLO TEPRVE 55 LET

PŘIPOMÍNÁME: SASKIE BUREŠOVÁ PROMLUVILA O BOLESTECH: MODERÁTORKA VŮBEC NESTÁRNE

Share