„Mám méně plastik než manžel“: Dáda Patrasová prozradila, jaké kosmetické a chirurgické zákroky podstoupila

Někteří lidé říkají, že Dagmar Patrasová podstoupila plastickou operaci obličeje. Herečka to popírá. Její manžel, hudebník Felix Slováček má podle ní více plastik než ona. Píše o tom portál Aha!

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Dagmar Patrasová tvrdí, že plastickou operaci obličeje nepodstoupila. Řekla, že si v roce 2004 nechala udělat pouze horní víčka. Krátce předtím zemřeli její rodiče a Dáda řekla, že tehdy „měla vyplakané oči“.

„Mám méně plastik než manžel. Ten má horní i spodní víčka,“ řekla Dagmar Patrasová v show 7 pádů Honzy Dědka.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Herečka také zavzpomínala, že asi před 23 lety zkusila permanentní make-up rtů. Překvapilo ji, že permanent jí vydržel 10 let, ačkoli si myslela, že za 3 roky nebude mít nic.

Pro server Sedmička.týden.cz řekla, že její rodiče měli krásnou pleť až do své smrti. Její matka používala pouze AB ultramastný mandlový krém, zbytek kosmetiky pro ni nebyl důležitý, nic jiného nepoužívala.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Dagmar Patrasová zdědila geny po rodičích, takže kosmetika i pro ni není tak důležitá. Přesto ji miluje, zvláště italskou, například nějaké krémy atd.

PSALI JSME: „KRÁSNÁ RODINKA“: LEOŠ MAREŠ A JEHO ŽENY VYRAZILI K MOŘI. MONIKA SE POCHLUBILA NÁDHERNÝMI SNÍMKY, LIDÉ JSOU NADŠENÍ

PŘIPOMÍNÁME: PAVLÍNA LUBOJATZKY Z MASTERCHEFA: JAK DNES VYPADÁ A ČEMU SE VĚNUJE

Share