„Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život“: Ondřej Brzobohatý ukázal první fotku s Danielou Písařovicovou

Ondřej Gregor Brzobohatý a Daniela Písařovicová se spolu na veřejnosti dlouho neobjevovali. Dokonce se začalo spekulovat o tom, zda spolu ještě chodí. Zpěvák, hudebník a herec se však před pár dny pochlubil romantickým snímkem z dovolené.

Dříve fotky s partnerkou na sociálních sítích nezveřejňoval, tentokrát ale udělal výjimku. Tohle jeho fanoušci rozhodně nečekali.

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

„Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život na IG,“ napsal na Instagramu Ondřej Brzobohatý. Vysvětlil, že to udělal, protože je šťastný a přeje to všem.

„No to je taky dost, žes mě někam vyvez,“ reagovala Daniela Písařovicová na jeho příspěvek. Partneři odjeli na dovolenou do nějaké exotické země, kam ale vyrazili, neprozradili.

Daniela Písařovicová / Zdroj: youtube.com

Fotografii okomentovali uživatelé sociální sítě. „Přesně tak, láska se nemá skrývat, láska se má ukazovat,“ napsala jedna z fanynek. „Moc vám to sluší a jde vidět, že z vás vyzařuje láska,“ dodala další ze sledujících. „Porušuji zásadu nekomentovat IG celebrit. Užívejte prchavé okamžiky štěstí!“ popřála jim fanynka.

PSALI JSME: SLAVNOU JENNIFER LOPEZ ZASTÍNILA JEJÍ MLADŠÍ SESTRA: JAK VYPADÁ LYNDA

PŘIPOMÍNÁME: MARKÉTA PEKAROVÁ ADAMOVÁ VŽDY NOSÍ KRÁTKÉ VLASY: JAK LEGENDÁRNÍ STYLISTA ZHODNOTIL JEJÍ ÚČES

Share