„Potřebovala bych trochu vypnout“: Denisa Nesvačilová drasticky zhubla a chce opustit Česko

V březnu scenárista Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová všechny překvapili, vzali se. Nikdo to nečekal, protože si lidé mysleli, že scenárista chodí s herečkou Denisou Nesvačilovou. Pro ni byl rozchod drsný a nečekaný. Poté herečka výrazně zhubla, nyní hodně pracuje. Přiznává však, že už potřebuje dovolenou.

Denisa Nesvačilová / Zdroj: youtube.com

Herečka po rozchodu drasticky zhubla a příčinu neskrývá. „Za to může stres, premiéra a hodně práce,“ řekla v rozhovoru pro Super.cz Denisa Nesvačilová.

Je spokojená, ale dodala, že se to nelíbí jejich garderobiérce. Nepochybuje ale o tom, že v létě, kdy začne grilovací sezóna, shozená kila nabere zpět.

Těší se na léto a už začíná plánovat dovolenou, možná pojede na tři týdny do zahraničí. Teď přemýšlí o jedné pracovní nabídce, ráda by ji vzala, protože je krásná, ale zatím se nerozhodla.

„Ale už bych opravdu potřebovala trochu vypnout. Takže jsem na vážkách, co se mnou bude a nebude,“ dodala Denisa Nesvačilová.

Denisa Nesvačilová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho se chce setkat se svou maminkou, kamarádkami a kamarády a vyrazit i na wellness. Už potřebuje odpočinek a chce trávit čas se svými blízkými.

PSALI JSME: „VŽDY ASI BUDU BYDLET NA STAVENIŠTI“: ZUZANA BELOHORCOVÁ NECHALA NAHLÉDNOUT DO SVÉHO DOMU NA TENERIFE

PŘIPOMÍNÁME: „SEBELÁSKA JE ZÁKLAD“: ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ SE ROZHODLA KARDINÁLNĚ ZMĚNIT ÚČES

Share