Prachař si udělal legraci z dalšího města: Kam po Brnu bude mít vstup zakázaný

Jakub Prachař je známý tím, že si často dělá legraci z obyvatel Brna a tohoto města. Nyní se ale také pustil do Ostravy a zřejmě se tam nějakou dobu neukáže. Nyní zesměšnil tato města a také i televizní zpravodajství. Informuje o tom web zeny.iprima.cz.

Po vtipech o Brnu si Jakub Prachař udělal legraci i z Ostravy. Stalo se to v pořadu Inkognito. Prachař totiž odpověděl na otázku o ostravském zpravodajství, zda si myslí, že čtecí zařízení v Ostravě jde rychleji.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Komediant totiž uvedl, že tam čtečka přechází věty a řekl to s ostravským přízvukem.

K Prachařovi se přidala i moderátorka Světlana Witowská, která dodala, že pod stolem moderátoři mají šlapku jako na šicím stroji a mohou si rychlost kontrolovat.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

„Pod stolem máme živou šlapku,“ s humorem řekla reportérka a pobavila tímto dvojsmyslným žertem všechny ve studiu.

Jakub se nezastavil a prohlásil, že mu to teď dává smysl, proč moderátoři mají před sebou pevnou desku. Pokud by byla průhledná, byla by vidět šlapka. Pak ještě přidal a řekl, je velký rozdíl mezi šlapkou v Praze a v Ostravě.

Jakub Prachař/Zdroj: YouTube

Richard Genzer na to reagoval a prohlásil, že ta ostravská je levnější. Poté se Jakub opět pustil do Brna a podotkl, že ani nechce mluvit o tom, co se děje během vysílání v České televizi Brno.

PSALI JSME: DANIELA ŠINKOROVÁ OSLAVUJE 50. NAROZENINY: JAK NYNÍ ŽIJE BÝVALÁ HVĚZDA ORDINACE

PŘIPOMÍNÁME: 84LETÝ ANTHONY HOPKINS SE POCHLUBIL ODVÁŽNÝM VIDEEM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: UKÁZAL VÁNOČNÍ TANEC

Share