Eva Burešová nechala fanoušky nahlédnout do svého soukromí: Pochlubila se vánoční atmosférou z obýváku

Eva Burešová a Přemek Forejt si před časem koupili dům u jezera, kde letos oslavili Vánoce. Zpěvačka a herečka nechala fanoušky nahlédnout do svého soukromí. Na Instagramu zveřejnila několik snímků, ukázala obývací pokoj, kde je i vánoční stromeček.

Eva Burešová a Přemek Forejt / Zdroj: tv.blesk.cz

„Jedny z nejkrásnějších Vánoc. Rodina, tradice, skvělé jídlo, pití, návštěvy,“ napsala Eva Burešová. Zpěvačka strávila Vánoce se svým partnerem, užili si to, i když neodpočívali.

Zveřejnila několik snímků z obývacího pokoje. Je tam vidět velká televize a knihovna. Její starší syn Nathaniel kouká na pohádku a mladší syn Tristan leží na koberečku a hraje si.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Herečka promluvila také o nové tradici, kterou si spolu s partnerem zavedli. Tento vánoční stromek, který mají v obývacím pokoji v květináči, s nimi zůstane.

To se bude týkat i dalších vánočních stromků v následujících letech. Eva Burešová napsala, že by pro ně mohla najít místo na zahradě.

PSALI JSME: „ANO I ELEGANTNÍ UMÍM BÝT“: MARIE RŮŽIČKOVÁ SE PŘEDVEDLA V OKOUZLUJÍCÍCH ŠATECH

PŘIPOMÍNÁME: LEOŠ MAREŠ VYVOLAL NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH POPRASK: „ASI JAKO ŽALOVÁNÍ V PRVNÍ TŘÍDĚ,“ REAGUJÍ FANOUŠCI. CO SE STALO

Share