Proč přátelé a příbuzní Jaroslava Čejky nemohou splnit jeho poslední přání: Co legendární mim chtěl

11. října opustil tento svět známý mim, herec a tanečník Jaroslav Čejka. Vydělával hodně peněz, když tvrdě pracoval, ale zemřel jako chudý. Bude pohřben na rodné Moravě, ale jeho blízcí nemohou splnit jeho poslední přání. Píše o tom server Blesk.cz.

Jeho bývalý manažer Jiří Král řekl, že mim chtěl, aby spolu s ním do rakve byly položeny dva jeho nejoblíbenější kostýmy.

Jaroslav Čejka / Zdroj: iDnes.tv

Neteř slavného mima a tanečníka šla do domova důchodců, protože je chtěla najít. Našla většinu jeho kostýmů ve sklepě, byly velmi špinavé a zmačkané.

Jeho poslední přání ale splnit nemohou. „Jen Slepici nebo Tinu Turner jsme nenašli vůbec,“ řekl Jiří Král. Byly to jeho dva nejoblíbenější kostýmy.

Jaroslav Čejka / Zdroj: youtube.com

Před jedenácti lety Jaroslav Čejka prozradil, že pobírá velmi nízký důchod, a to 2,3 tisíce Kč. Když pracoval, o daně se příliš nestaral. Proto musel žít v domově důchodců.

Navíc kvůli Alzheimerově chorobě už nemohl pracovat. Několikrát se stěhoval do jiných domovů pro seniory. Pravděpodobně při jednom z těchto stěhování přišel o Cenu Thálie.

Jaroslav Čejka / Zdroj: tv.blesk.cz

Jeho rodina se s ním měla v pátek 21. října rozloučit v Opavě. Bude pohřben na rodné Moravě, i když jeho přátelé ho chtěli nechat pohřbít na Vyšehradě, kde je společný hrob Herecké asociace. Spolu s ním bude pravděpodobně uložena i urna s popelem jeho matky, kterou měl Jaroslav Čejka u sebe.

PSALI JSME: ALENA ŠEREDOVÁ SE POCHLUBILA KRÁSNOU VIVIENNE: KOMU JE PODOBNÁ JEJÍ DCERKA

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ SE TVRDĚ PUSTILA DO EXMANŽELA JAKUBA PRACHAŘE: CO MU BÝVALÁ MODELKA VYTKLA

Share