Agáta Hanychová se tvrdě pustila do exmanžela Jakuba Prachaře: co mu bývalá modelka vytkla

Agáta Hanychová, která nyní čeká třetí miminko má společnou dcerku se svým bývalým manželem Jakubem Prachařem. O Miu střídavě pečují a právě na otci dítěte byla nyní řada. Ten ale Miu svěřil chůvě a odjel na dovolenou. Agátu to silně rozhněvalo a nemůže to svému bývalému partnerovi odpustit. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Agáta Hanychová se vzala s Jakubem Prachařem v roce 2013 a vypadalo, že to bude svazek na celý život, ale po nějaké době to mezi nimi začalo skřípat a v roce 2020 se rozvedli.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Společně se jim ale narodila dcera Mia, které je nyní pět let a mají ji ve střídavé péči. Nyní o svém bývalém manželovi modelka promluvila znovu, protože jeho chování ji silně zasáhlo.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Hanychová na sociálních sítích uvedla, že muži žádají o střídavou péči nejspíš, aby jen ublížili ženě. Původně péče i Miu mezi nimi fungovala, ale nyní podle Agáty Jakub Prachař odjel na dovolenou v době, kdy měl mít dceru u sebe.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Miu ale předal chůvě a babičce, což Agáte vadí. „Asi by neměl opustit republiku, když má mít za to dítě zodpovědnost,“ prohlásila dcera Veroniky Žilkové a vytkla Prachařovi dovolenou, kterou si objednal v době péče o dceru.

Hanychová se ale nechce obracet na soud, aby nezpůsobila pro Miu zbytečný stres.

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ PROMLUVILA, PROČ BY Z MARTINA STROPNICKÉHO NEBYL DOBRÝ PREZIDENT: KOHO HEREČKA SE ROZHODLA PODPOŘIT

PŘIPOMÍNÁME: DARA ROLINS A PAVEL NEDVĚD SVŮJ VZTAH POSUNULI NA DALŠÍ ÚROVEŇ: POŘÍDILI SI POZEMEK V ITÁLII S VÝHLEDEM NA JEZERO

Share