Možná budoucí hlava státu: Josef Středula promluvil o své rodině. Kdo se může stát první dámou

Šéf odborářů Josef Středula promluvil o soukromém životě, kandidatuře na Hrad a jak probíhá jeho kampaň. Pokud by odborář volby vyhrál, první dámou by se stala jeho manželka, která působí jako podplukovník u hasičského sboru ČR. Středula mimo jiné řekl, kdo z kandidátů se mu líbí a jak bude volit v prvním kole. Informuje o tom web blesk.cz.

Ve volebních preferencích Středula je nyní na třetím místě. Pokud se ale voleb nezúčastní Andrej Babiš, který zatím na tuto otázku nechce odpovídat, tak odborový předák by se umístil za generálem Petrem Pavlem.

Josef Středula / Zdroj: youtube.com

„Je realistické. Jsme několik měsíců před volbami a je to na dobré cestě,“ říká středula v rozhovoru. Pokud by se dostal do druhého kola je prý připraven debatovat s expremiérem Babišem. V minulosti spolu hodně kontaktovali, kdy předseda hnutí ANO působil na ministerstvu financí a pak vedl vládu.

Josef Středula / Zdroj: youtube.com

Středula tvrdí, že v prvním kole sám sebe volit nebude a dá hlas jinému kandidátu. Odborář dodává, že z kandidátů se mu zamlouvá Pavel Fischer.

Překvapilo ale Středulu, že by mu svůj hlas mohl poskytnout bývalý ministr financí Miroslav Kalousek. „Překvapilo mě to z důvodu, že nesdílím jeho myšlenky, ale že mě vidí jako osobnost,“ podotkl politik.

Josef Středula / Zdroj: youtube.com

Pokud by Josef Středula ve volbách zvítězil, putovala by s ním na Hrad i jeho rodina. Stal by se tak několikrát rozvedenou hlavu státu, který má nový vztah a sedmiletého syna.

Josef Středula a jeho manželka / Zdroj: youtube.com

Původně se o jeho partnerce toho moc nevědělo, ale nyní o ní nakonec Středula promluvil. „Dělá v bezpečnostním sboru. Je podplukovnicí u hasičů a také právník,“ uvedl kandidát na prezidenta s tím, že by beze svolení rodiny do toho nešel, takže podpora manželky je velmi důležitá.

PSALI JSME: SYN IVANA BARTOŠE BERTRAM OSLAVIL 2. NAROZENINY: POLITIK SE POCHLUBIL, JAK SYN VYPADÁ A JAKÝ DÁREK DOSTAL

PŘIPOMÍNÁME: HNUTÍ ANO PLÁNOVALO VYHRADIT NA MÍTINCÍCH MÍSTO PRO ODPŮRCE: JAK NA TO REAGOVAL POLICEJNÍ PREZIDENT

Share