Syn Ivana Bartoše Bertram oslavil 2. narozeniny: politik se pochlubil, jak syn vypadá a jaký dárek dostal

Zdá se, ž Ivan Bartoš slavil narození syna Bertrama jen nedávno, ale od té doby uběhlo již dva roky. Předseda Pirátů na sociálních sítích zveřejnil příspěvek, který věnoval malému Bertíku a mimo jiné popsal, jak to chodí v jejich rodině s konzumací nanuků. Píše o tom web extra.cz.

Ivan Bartoš a Lydie Franka Bartošová / Zdroj: Profimedia

S Lydií Frankou Ivan Bartoš již vychovává nevlastní dceru Amélii. Politika ale opravdu rozzářil Bertram, výchovu kterého si mohl užívat od narození. Tehdy ministr říkal, že se na příchod syna těší a určitě díky tomu pozná v životě nové věci.

Bartoš opravdu věnuje synovi co nejvíce volného času a často o něm píše i na svých sociálních sítích. Nyní na Facebooku například napsal o druhých narozeninách Bertíka a ukázal mluvicí knihu, kterou syn k narozeninám dostal.

Kromě toho Ivan Bartoš se také věnoval i jinému tématu, konzumaci nanuků. Politik s humorem uvedl, že děti jich mohou sníst nespočet, a když někam vyrážejí celými rodinami, za nanuky a mraženou vodu zaplatí více než za kafe, utopence a pivo.

Bartoš prozradil, že jeho syn není výjimkou a doma vždy vytáhne dva nanuky z ledničky. Jeden dá otci a chce, aby je jedli spolu. Šéf Pirátů rovněž ukázal, jak to probíhá.

PSALI JSME: VZTAH SOUKUPA A HANYCHOVÉ SE JEŠTĚ VÍCE ZPEVNIL: CO SE ZÁSADNÍHO MEZI NIMI STALO

PŘIPOMÍNÁME: HRUŠÍNSKÝ TVRDĚ ZKRITIZOVAL BABIŠE: CHCE BÝT PREZIDENTEM LIDÍ, KTERÉ SÁM POMLOUVÁ. JAKÁ BYLA REAKCE EXPREMIÉRA

Share