Musil se přestěhoval na vesnici: chce si splnit velký sen

Moderátor Honza Musil dříve žil v Praze, pak si nechal postavit moderní dům v městečku na Kokořínsku. Ale pak spolu s partnerem Jakubem koupili nedaleko Kutné Hory starý dům na vesnici, který začali rekonstruovat. Žijí tam už rok. Píše o tom portál Aha!

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

„Přestěhovali jsme se v minulém roce a hned se pustili do práce. Vracíme tomu původní ráz,“ řekl Honza Musil pro server ŽivotvČesku.cz.

Dům je 311 let starý a to není památka. Rekonstrukce proběhla poměrně rychle, partneři tam už chtěli normálně žít. Jejich dům je dostatečně velký a má rozlehlou zahradu.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

Pro Jana a Jakuba to bylo velmi důležité, protože tam nežijí jen oni dva. Partneři milují zvířata, takže s nimi žijí někteří mazlíčci.

Honza Musil vysvětlil, že s partnerem se rozhodli, že chtěli do klidnějšího prostředí, kde by byl život pro zvířata pohodlnější a kde by se jim mohli věnovat.

Honza Musil / Zdroj: tv.blesk.cz

Nyní s nimi již žijí ryby, potkany, kočky, chameleoni a osm psů. V budoucnu budou mít i ovce. „Postupně budeme přidávat,“ dodal Musil.

PSALI JSME: „MĚL JSEM OPRAVDU NAMÁLE“: KARLOS VÉMOLA LEŽÍ V NEMOCNICI, BYL V KRITICKÉM STAVU. CO SLAVNÝ BOJOVNÍK PROZRADIL

PŘIPOMÍNÁME: JSOU SKUTEČNĚ ZAMILOVANÍ: KATE MIDDLETON A PRINC WILLIAM SE PODĚLILI O ROMANTICKÉ FOTKY Z USA

Share