„Měl jsem opravdu namále“: Karlos Vémola leží v nemocnici, byl v kritickém stavu. Co slavný bojovník prozradil

Karlos Vémola před týdnem skončil v nemocnici a fanoušci se báli o jeho zdraví. Lékaři ho zachránili. Známý bojovník MMA prozradil, že byl v kritickém stavu, příčinou byl zánět. Píše o tom server Super.cz.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Karlos Vémola měl naplánovaný boj na konci prosince, jeho soupeřem měl být Patrik Kincl. Nyní však nemůže říci, zda bude zápasit za několik týdnů.

Kvůli vážným zdravotním problémům musel do nemocnice, potřeboval pomoc lékařů. „Doktoři mi řekli, že jsem v úterý měl opravdu namále,“ řekl v rozhovoru pro magazín FightLive.cz Vémola.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Minulý týden ho proto nadcházející boj nezajímal. „Přemýšlel jsem jenom nad tím, že můj kluk má první narozeniny, a že s ním chci být,“ dodal Terminátor.

Naštěstí mu lékaři pomohli a jeho manželka Lela k němu přišla s dětmi, narozeniny syna oslavili v nemocnici. Nyní je pro něj zdraví nejdůležitější a čeká, co mu doktoři řeknou.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Bojovník vysvětlil, že měl v podpaží uzlinu, která praskla. Poté začal zánět, cítil se velmi špatně, byl hospitalizován minulé úterý v noci. Lékaři nyní vyšetřují, co mohlo být příčinou, ale zápasník si myslí, že mohl dostat ránu do nosu, který mu natekl a potom až do žeber.

Pak se v levé ruce objevila trombóza. Situace byla velmi špatná, dokonce ho to vyděsilo. Zatím však nemůže říci, co se mu přesně stalo a jak dlouho se bude léčit.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Možná i Vánoce stráví v nemocnici. Karlos Vémola je velmi vděčný lékařům a zdravotníkům, kteří se o něj starají. Kromě toho poděkoval fanouškům za podporu a dodal, že až bude znát diagnózu, řekne jim to.

PSALI JSME: MILAN DROBNÝ PROMLUVIL O UKRAJINSKÝCH UPRCHLÍCÍCH: JEHO VÝROKY VYVOLALY BOUŘLIVÉ REAKCE

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ PŘEKVAPILA: INFLUENCERKA HUBNE V TĚHOTENSTVÍ

Share