Renáta Czadernová pláče v přímém přenosu: Nečekaná podpora že strany diváků

35letá moderátorka Renáta Czanderová ukázala všem, jak náročný muže být přímý přenos. Po vysílání zprávy o smrti malého chlapce se rozplakala při uvádění dalšího spotu.

Na sociálních sítích dostala velké množství zpráv podpory že strany diváků. Jak moderátorka na to odreagovala?

Zdroj: tn.cz

Malého dvouletého chlapečka utýral nevlastní otec. Tato smutná zprava zasáhla každého, kdo se díval na přímý přenos televizního zpravodajství.

Moderátorka Czadernová se nedávno vrátila na obrazovky po mateřské dovolené, a doma má dvě úžasné dcery, Adelu a Karolínu.

Zdroj: blesk.cz

“Jako matku mě to velmi dojalo,” řekla Renáta. Někomu se takové chování zdálo neprofesionální, ale velké množství diváků začalo moderátorku podporovat.

Na sociální síti TV Nova se objevilo velké množství komentářů diváků, které řekli, že drastický příběh malého chlapce oni také oplakali.

Zdroj: tn.cz

Také všichni byli překvapení z toho, že Czadernová zvládla uvést další reportáž o slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové.

Moderátorku tyto reakce velmi překvapily, kvůli tomu natočila krátké video, ve kterém děkuje všem, co s ní soucítili a vyjádřili ji své sympatie.

Zdroj: tn.cz

“Chtěla bych vám strašně moc poděkovat za vaši podporu. Pročítala jsem všechny vaše komentáře, které mě nesmírně potěšily. Jsem moc ráda, že je nás tolik, kterým není jedno, co se malému chlapcovi stalo. Děkuju,” řekla Czanderová.

Zdroj: blesk.cz

Share