„Mám pocit, že je to spíš běsnící stádo“: Richard Krajčo promluvil o volbě prezidenta a kauze s Babišem

Před devíti lety slavný herec, skladatel, hudebník a zpěvák Richard Krajčo odešel z Národního divadla. Tehdy se hovořilo také o jeho spojování s Andrejem Babišem, který nyní kandiduje na prezidenta. Umělec vysvětlil, co bylo příčinou jeho odchodu a také trochu promluvil o politice. Píše o tom server VipShow.cz s odkazem na iDnes.cz.

Richard Krajčo / Zdroj: youtube.com

Kdysi se mluvilo o machinacích postu ředitele Národního divadla. Známý herec a hudebník pak vysvětlil, že ho tato situace začala unavovat, a tak se rozhodl odejít. Tehdy se ve vedení často vystřídali lidé, hrozily i stávkové pohotovosti.

Richard Krajčo byl překvapený, že se to děje v Národním divadle. Tehdy pochopil, že šlo zase pouze o peníze, důležité byly dotace. To ho však nezajímalo.

Richard Krajčo / Zdroj: youtube.com

Média kdysi psala o jeho spojování s bývalým předsedou vlády a šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Dle jeho slov to bylo trochu neobvyklé, protože bylo třeba „najít někoho, koho by bylo možné zbičovat“. Dříve se snažil vysvětlovat, jak to vlastně bylo a že byl s politikou spojen jen omezeně, ale nikdo ho nechtěl poslouchat, takže dnes v tom nevidí smysl.

Chápe, že každý chce říkat svou vlastní pravdu a na sociálních sítích to lidé dělají neustále. Politika je tedy v poslední době téma, o kterém mluví jen se svými blízkými, nikoli veřejně.

Richard Krajčo / Zdroj: youtube.com

„Už se těším, až celá ta záležitost okolo prezidenta bude pryč a mnozí se opět promění v mírumilovná stvoření. Dnes mám pocit, že je to spíš běsnící stádo,“ řekl Richard Krajčo.

Chtěl tím říci, že každý člověk se sám rozhodne, koho bude volit a to je jen jeho věc. Někteří lidé mluví o demokracii a svobodě tak, že téměř přikazují ostatním, jak mají jednat. Když to nejde podle plánu, někteří lidé začnou kritizovat jiné lidi.

Richard Krajčo / Zdroj: youtube.com

Richard Krajčo má přátele, kteří mají na politiku jiný názor než on. Přesto zůstávají přáteli a mají skvělý vztah. Odlišné názory nejsou důvodem k hádkám nebo k ukončení vztahu.

PSALI JSME: FRONTMAN SKUPINY PLEXIS PETR HOŠEK NÁHLE OPUSTIL TENTO SVĚT: HUDEBNÍKOVI BYLO TEPRVE 55 LET

PŘIPOMÍNÁME: 55LETÁ SESTRA SIMONY KRAINOVÉ VYPADÁ NÁDHERNĚ: MÁ POSTAVU, KTEROU JÍ MOHOU ZÁVIDĚT I ŽENY O 30 LET MLADŠÍ

Share