V rodině Žilkové to vře: koho herečka bude podporovat ve druhém kole. Agátu to nepotěší

Veronika Žilková byla před prezidentskými volbami velkou podporovatelkou Danuše Nerudové, která se ale do druhého kola nedostala. Nyní se herečka rozhodla podpořit Petra Pavla. Ten je podle ní moudřejší kandidát. Za žádnou cenu by ale nevolila Andreje Babiše, kterého však veřejně vychvaluje její dcera Agáta Hanychová. Situace v rodině je proto před volbami velmi napjatá. Píše o tom web tn.nova.cz.

Veronika Žilková/Zdroj: youtube.com

Společnost v České republice je nyní rozdělená a kvůli volbám se hádají nejen přátelé, ale i rodiny. O novém prezidentovi se také nemohou shodnout Veronika Žilková a její dcera Agáta. Umělkyně se rozhodla podpořit Petra Pavla, zatímco Hanychová chce vidět na Hradě Babiše.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

„Po nedělní televizní debatě jsem se rozhodla jít volit i do druhého kola, i když jsem po prohře Danuše jít nechtěla,“ prohlásila Žilková s tím, že Pavel je moudřejší kandidát a dostane od ní svůj hlas.

Agáta Hanychová/Zdroj: youtube.com

Původně herečka podporovala Danuší Nerudovou a její prohru těžce snášela. Žilková říkala, že Česko ještě nedozrálo k ženě prezidentce a ostatní kandidáti by měli být již v důchodu. Nakonec se ale rozhodla, že Pavla přece podpoří. K tomu své voliče vyzvala i Nerudová.

V rodině Žilkové to proto nyní vře a Agáta to nemá lehké ani doma. Její partner Jaromír Soukup totiž také Andreje Babiše nevolí.

PSALI JSME: „KRÁSNÁ RODINKA“: LEOŠ MAREŠ A JEHO ŽENY VYRAZILI K MOŘI. MONIKA SE POCHLUBILA NÁDHERNÝMI SNÍMKY, LIDÉ JSOU NADŠENÍ

PŘIPOMÍNÁME: PAVLÍNA LUBOJATZKY Z MASTERCHEFA: JAK DNES VYPADÁ A ČEMU SE VĚNUJE

Share