Rodiče mě vyhodili z domu v 8. měsíci těhotenství: Po pěti letech mi zavolali a požádali o peníze

Když jsem zjistila, že jsem těhotná, bylo mi sotva 17 let. Andrejovi bylo v té době už osmnáct. Miloval mě, takže zpráva, že budeme mít dítě, ho ani trochu nevyděsila.

Maminka a dcera/ilustrační foto/Zdroj: marriage.com

Když jsem to řekla svým rodičům, okamžitě se snažili mě přesvědčit, abych se zbavila dítěte. Ale jsem se rozhodla, že dítě nechám, a budu žit šťastně s Andrejem. Jeho rodiče se snažili udělat všechno, aby se jejich syn se mnou rozešel.

Andrej s tím ale nesouhlasil. Ihned si našel práci, a jsem se naučila dělat manikúru. V osmém mísicí těhotenství nemohla jsem nic dělat, a tehdy moje maminka mě vyhodila z domu. Rodiče Andreje mi také nechtěli pomoct.

Chata/ilustrační foto/Zdroj: poshepky.com

Můj partner mě vzal, a odvezl do vesnice, kde bydlela jeho babička. Ta opravdu nás zachránila, a denně se starala o mě a mém partnerovi. Porodila jsem zdravého krásného chlapečka, a jsme s Andrejem byli šťastní.

Andrej si našel úžasnou práci, díky čemuž se nám podařilo přestěhovat do velkého bytu, kam jsme vzali i babičku, aby nezůstala ve vesnici sama. Byli jsme opravdu šťastní, ale jednoho dne se objevili naší rodiče.

Maminka a dcera/ilustrační foto/Zdroj: marriage.com

Zavolal mi můj tatínek, který požádal mě o peníze. Maminka se dozvěděla, že ji podváděl, kvůli čemuž se přestěhoval do jiného bytu, který pronajímal. Nechtěla jsem to slyšet, a jen ukončila jsem hovor.

Po několika měsících zavolal i tatínek Andreje, který řekl, že také potřebuje peníze, protože jeho firma se zkrachovala. Andrej jen řekl: „Nemám rodiče. Před pěti lety mě odmítli.“

Tatinek/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „BYLO MI TAK ZLE“: RADEK KAŠPÁREK PROZRADIL, CO SE MU STALO A JAK SE NYNÍ CÍTÍ

PŘIPOMÍNÁME: SKROMNÁ HVĚZDA KEANU REEVES SLAVÍ 58. NAROZENINY: JAK SE HEREC ZA TA LÉTA ZMĚNIL

Share