Údajně chtěla získat až 119 milionů korun: hokejista Tomáš Plekanec sám navrhl a převedl část majetku zpěvačce a rozvodový proces mezi Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem končí

Na internetu se už několikrát psalo, že zpěvačka Lucie Vondráčková po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem chce od něj získat maximální část majetku. Informaci nikdo nepotvrdil, nikdo z bývalých manželů to nekomentoval. Ale zdá se, že tyto pověsti vznikly z reálných důvodů, pravděpodobně vypadají jako pravda.

Rozvod těchto dvou hvězd trvá už delší dobu, ale zdá se, že vše směřuje do logického finále. Zatím ale nelze říci, jak je každý z nich s výsledkem spokojen.

Zdroj: Instagram

Podle drbů chtěla zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková od svého bývalého manžela získat přes sto milionů korun. Ale nějak se mu prý to podařilo uniknout.

Vondráčková údajně chtěla získat 119 milionů korun, což je velmi vysoká částka.

Zdroj: Instagram

Tato částka se zdůvodnila tím, že zpěvačka údajně chtěla získat 68 milionů korun jako kompenzaci za ztracenou kariéru a také dalších 51 milionů pro další život.

Zdroj: Instagram

Také herečka údajně chtěla výživné na dva syny ve výši 510 tisíc korun měsíčně. Tuto částku ale určil soud.

Tomáš Plekanec sám navrhl, jakou částku je ochoten zaplatit i výši výživného, tady to bylo mnohem pragmatičtější.

Zdroj: Instagram

Hokejista jí údajně nabídl byt na Kavčích horách, hodnota tohoto bytu se odhaduje na zhruba 25 milionů korun.

Zdroj: Instagram

Nabízel prý také výplatu 5 milionů korun a výživné ve výši několika desítek tisíc korun měsíčně včetně školného a některých dalších platů.

Zdroj: Profimedia

Tento pár se rozvedl v září 2019 v Quebeku v Kanadě. O měsíc později už bývalí manželé byli v Praze a rozdělili si majetek mezi sebe.

Zdroj: Instagram

Vypadá to, že ještě než se vzali, podepsali předmanželskou smlouvu. To umožnilo hokejistovi nerozdělovat majetek na polovinu, který získali během manželství.

Zdá se, že rozhodnutí soudu vstoupilo v platnost a Tomáš Plekanec ho začal plnit (nebo možná již splnil).

Zdroj: Instagram

Před několika týdny byl byt na Kavčích horách přepsán na Lucii Vondráčkovou. Teď je jeho majitelkou, takže to vypadá, jako by v těch pomluvách byla nějaká pravda.

Share