„Všichni si mysleli, že chtěl být blízko majitele“: Аle když se podívali pozorně, všimli si, že tento pes je v této díře z úplně jiného důvodu

Všichni si mysleli, že tento pes truchlí nad jeho majitelem, dokud neuvidí, co je pod ním.

Když tato fotka rozeslala na internetu psa, který seděl u pohřebiště vlastníka, všichni cítili bolest. O historii psa se začali zajímat lidé z celého světa. Koneckonců to není neslýchané.

Bylo mnoho případů, kdy psi trávili dny u pohřebiště vlastníka nebo odmítli opustit místo, kde je naposledy viděli. Všichni psi jsou loajální, ale to není jeden z těch příběhů. Tento pes je v této díře z úplně jiného důvodu.

Co tam našli?

.

Tento příběh je o další věrnosti a odhodlání. Muž si všiml, že tento pes dále vykopal malou díru v zemi a celý den sedí uvnitř.

Ukázalo se, že tento pes byl bez domova … byla také matkou. Neměla kam jít. Různé obavy, které měla pro své malé děti, se musely zvýšit, když ucítila pozornost lidí, ale naštěstí neměla důvod se bát.

.

V malé díře se statečné matce podařilo udržet všechna čtyři štěňata v bezpečí, byla šťastná a místo bylo pohodlné. Ale díra opravdu porazila velmi malou a tato skutečnost komplikovala jejich život, ale pomoc dorazila právě včas.

Místní milovníci zvířat se rozhodli pomáhat roztomilým štěňátkům bez domova, a tak se pokusili přesvědčit svou matku, aby se dostala ven z potravy.

Strach je silný, ale hlad je silnější.

.

Po velkém váhání ze strany mateřského psa a velké trpělivosti ze strany laskavých lidí, kteří se snažili pomoci, vzala návnadu. Hladovějící zvíře nejprve pomalu a pak rychleji snědlo jídlo s velkou horlivostí.

Zdálo se, že se její nálada zlepšila, jakmile jí dobře. Nyní je čas na štěňata.

V zoufalých časech mohou být psi velmi agresivní a bránit své nejlepší, takže bylo důležité, aby pochopila, že její potomci nebudou poškozeni. V této situaci byl klíčovým faktorem řeč těla.

.

Záchranáři jeden po druhém opatrně vzali roztomilé kuličky chmýří z provizorního pohřebiště, které se stalo jejich „domovem“.

Štěňata vypadala zdravě. Existují však psí choroby, které obyčejní lidé těžko identifikují. Proto byli všichni psi vzati k veterináři.

Tomu se říká „zasloužený odpočinek“.

.

Chybějící domov, napětí a stres a pocity důvěry, sebevědomí, že budou spaseni, pomohly mladé rodině dostat se z díry. Spali v postýlce a věděli, že mají přátele, kteří jim pomohou a budou se o ně starat.

.

.

Štěňata byla nyní šťastnější, když jejich matka měla odpočinek a cítila se v bezpečí.

Nedostatek jídla významně ovlivnil její schopnost produkovat mléko, ale po odpočinku a jídle děti konečně dostaly to, co potřebovaly. Kdyby se psi mohli usmát …

.

Nakonec byli veterináři schopni psy pečlivě prozkoumat. Byly provedeny ultrazvuk, vakcíny a další testy, aby se zajistilo, že celá rodina bude mít jasnou a zdravou budoucnost.

Po oficiálním prohlášení veterinárních lékařů, že jsou všichni očištěni od nemocí, byli psi připraveni vrátit se do normálního života. Takovou lásku poprvé po celou tu dobu cítili.

.

Poprvé za celou dobu se fenka zdála šťastná, trvalo jí to, než mohla lidem důvěřovat. A teď byla připravena poskytnout pro štěňata dobrou budoucnost. A díky těmto laskavým lidem to dokáže tento pes.

Share