Energetická krize dopadla i na Felixe Slováčka: s manželkou Dádou doma šetří a přemýšlí o odstěhování

Energetická krize dopadla i na Felixe Slováčka. Hudebník kvůli ní přišel o část výdělku a říká, že někteří pořadatelé museli zrušit vystoupení. Důvodem jsou vysoké náklady. Slováček také prozradil, jak se svou manželkou Dádou Patrasovou krizi zvládají. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Celebrity jako i ostatní občané České republiky pociťují zdražování energií. Felix Slováček kvůli krizi vydělá letos méně než v minulosti a řekl, proč tomu tak je.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

„Nevím, jak moc budu vůbec v brzké budoucnosti moci hrát,“ řekl saxofonista s tím, že lidé nebudou mít dost peněz na kulturu kvůli drahým energiím. Kromě toho pořadatelé musí rušit akce, protože se stále zvyšují náklady na jejích pořádání.

Podle Slováčka pořadatelé by museli zdražovat vstupenky, ale to udělat nemohou, jelikož lidé si je nemohou dovolit. Divadla proto raději budou prázdná a ztráty tím pádem budou nižší.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Hudebník dodal, že s manželkou Dádou Patrasovou doma šetří, ale topit stejně musí, aby se nedostal do nemocnice, kde podle vlády teplota bude pouze 18 stupňů. To prý nevydrží a asi umře.

Felix Slováček s manželkou/Zdroj: super.cz

Slováčka mimo jiné trápí zhoršující se ekonomická situace v Evropě a válka na Ukrajině. Muzikant dokonce přemýšlí o odstěhování do Jižní Ameriky či Austrálie, pokud se situace zhorší.

PSALI JSME: “TOHLE BYLO NAPROSTO MIMO”: JAK ZAREAGOVAL NA SLOVA SOUKUPA O JIŘINĚ BOHDALOVÉ JAN KOPEČNÝ

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO V ZÁJMU BEZPEČNOSTI EVROPY A SVĚTA“: DUDA PROHLÁSIL, ŽE JE NUTNÉ ZASTAVIT RUSKÝ IMPERIALISMUS

Share