“Snažím se ji vychovávat co nejlépe”: Nela Boudová o své adoptované dceři

52 léta česká herečka Nela Boudová dlouhou dobu navštěvovala jeden dětský domov. Před třemi lety absolvovala holku Sašu, se kterou se dnes velmi moc sžila.

.

Na začátku její nápad adoptovat dívku z dětského domova nechtěli podporovat její synové. 21 lety Andrej a 19 lety Dalibor. Ale za tři roku mají rádi svou novou sestru.

.

“Jsem velmi ráda, že všichni jsme spolu úžasné sžili. Moji syny už jsou dospělé, a žijí si svým životem. Jsou velmi rádi, že nejsem sama, a mám takovou užasnou podporu”, – řekla herečka.

.

“Moji dcera Saša mě velmi dojímá. Je velmi bystrá a šikovná. Denně snažím se ji vychovat co nejlépe, protože nevím, co se muže stát”, – dodala Boudová.

.

“Sašina bystrost už dávno začala projevovat. Nejvíc je ji v divadle, kam se mnou často chodí kvůli mé práci. Zná všechny moji hry. Někdy mi říká, že všechno musíme udělat jinak, a také připomínají, že jsme něco vynechali, nebo zapomněli”, – uvedla Nela.

.

V době karantény, jako i ostatní herci Nela nemůže pracovat. “Zvládla jsem tou karanténu, a už čekám na natáčení filmu Gump, pes který naučil lidi žít”, – řekla herečka.

Share