Štefan Margita promluvil o posledních chvílích Hany Zagorové: „Nesměl jsem nic dát najevo“

Zpěvačka Hana Zagorová opustila tento svět 26. srpna. Vdovec Štefan Margita po šesti týdnech prozradil, že tehdy měl hrát nejtěžší roli v životě. Píše o tom server Blesk.cz.

Lékaři mu podle jeho slov sdělili, že stav jeho manželky se zhoršuje. Vysvětlili mu, že se může stát cokoliv, takže na to musí být připraven.

Štefan Margita / Zdroj: tv.blesk.cz

V pořadu Showtime prozradil, že pár minut po rozhovoru s lékaři vešel do pokoje, kde byla jeho manželka a musel se usmívat. Chtěl, aby byla klidná. „Nesměl jsem nic dát najevo,“ řekl Štefan Margita.

Hana Zagorová si ale myslela, že se něco stalo, a tak se ho ptala, co říkají lékaři. Odpověděl jí, že má lepší výsledky než dřív. Díky tomu se uklidnila.

Hana Zagorová a Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Kromě toho jí připomněl, že jí posílali písně na album. Mluvil s ní také o koncertu, který by se mohl odehrát v O2 areně.

Lékaři mu však doporučili, aby se přestěhoval do nemocnice. Jeho manželka nechápala, proč to udělal. Řekl jí, že se mu stýská. Podařilo se mu ženu přesvědčit, vysvětlil, že chce být s ní.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Štefan Margita vzpomíná, že Hana Zagorová tehdy hodně spala a ztrácela chuť k jídlu. Měl strach, seděl u ní a věděl, že může brzy zemřít. Nemohl jí pomoci a to pro něj bylo nejhorším okamžikem. „To je katastrofa na to čekat,“ dodal vdovec.

V polovině srpna byla Hana Zagorová hospitalizována kvůli vysokým horečkám. Doktor tehdy řekl, že zpěvačka se už pravděpodobně domů nevrátí. Její zdravotní stav se po dvoutýdnech zhoršil.

Hana Zagorová a Štefan Margita / Zdroj: tv.blesk.cz

„Ve čtvrtek tak kolem půl páté se Hanička ještě probrala, koukla na mě a řekla – pusinku,“ řekl Štefan Margita. Zpěvačka poté dlouho spala a druhý den zemřela.

Zpěvák se také často ptal lékařů, zda jeho manželka nemá bolesti, ale odpovídali, že nemá. Hana Zagorová zemřela v pátek 26. srpna.

Psali jsme:Olga Lounová ukázala těhotné bříško: „Nechci, aby se mě potom lidé dokola ptali, jak je možné, že jsem ještě neporodila“

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ MÁ O DÍTĚ STRACH: O JAKÝCH VĚCECH SE MODELKA NECHCE OTEVŘENĚ BAVIT

PŘIPOMÍNÁME: KRÁL PLÁNUJE ŽÍT DLOUHO: 2 PRODUKTY, KTERÉ POMÁHAJÍ KARLOVI III. ZŮSTAT ZDRAVÝM

Share