Ty šaty by slušely spíše 85leté babičce: jak stylista zhodnotil módní vkus Pekarové Adamové

Předsedkyně dolní komory Parlamentu Markéta Pekarová Adamová je šéfkou liberálně konzervativní strany TOP 09. V rámci módy je také spíše konzervativní političkou. Loni trochu změnila svůj styl, častěji začala nosit elegantnější šaty. Možná to udělala pod vlivem politických poradců. Známý stylista Kája Pavlíček zhodnotil její styl pro portál ŽivotvČesku.cz.

Zdá se, že její oblíbená barva je modrá. Ve svém šatníku má několik elegantních modrých šatů.

Markéta Pekarová Adamová a Vít Rakušan / Zdroj: Profimedia, CNC

Při setkání s ministrem vnitra Vítem Rakušanem měla předsedkyně Sněmovny na sobě modré šaty, modrý kabát a modré lodičky. Podle odborníka je takový modrý styl normální, navíc řekl, že délka kabátu byla v pořádku.

Chtěl by však zdůraznit výstřih, aby tam bylo „véčko“, dle jeho názoru by jí to slušelo. Zároveň si ale uvědomuje, že si politička zvolila konzervativnější styl.

Markéta Pekarová Adamová a Zuzana Čaputová / Zdroj: Profimedia

Při setkání se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou měla Pekarová Adamová na sobě černé šaty s modrými rukávy. Stylista řekl, že tato kombinace byla zvláštní, jako by rukávy nepatřily k šatům. Navíc se mu nelíbila délka šatů.

Kromě toho ho nepříjemně překvapily boty. Podle jeho názoru by takový model více slušel 85leté babičce. „Paní Pekarové sluší, když má sukni spíše splývavou, a když má délku nad kolena,“ řekl pro Život v Česku Kája Pavlíček.

Markéta Pekarová Adamová a Svjatlana Cichanouská / Zdroj: Profimedia, CNC

Když se Markéta Pekarová Adamová setkala se Svjatlanou Cichanouskou, oblékla si také modré šaty. Stylista řekl, že délka šatů byla v pořádku, nelíbil se mu ale střih ke krku. Boty v tělové barvě mu k těmto šatům nevadily.

PSALI JSME: POLITICI SI UŽÍVAJÍ DOVOLENOU: JAKÝ ODPOČINEK SI DOPŘÁLI KUPKA, PEKAROVÁ ADAMOVÁ, NACHER A DALŠÍ POLITICI

PŘIPOMÍNÁME: „ČEKAJÍ NÁS TĚŽKÉ MĚSÍCE“: SCHOLZ ŘEKL, JESTLI EU ZMÍRNÍ PROTIRUSKÉ SANKCE KVŮLI PLYNOVÉ KRIZI

Share