Politici si užívají dovolenou: Jaký odpočinek si dopřáli Kupka, Pekarová Adamová, Nacher a další politici

Většina občanů si chce v létě odpočinout, někteří lidé jedou na dovolenou do zahraničí, jiní zůstávají v Česku. Politici také vyrazili na dovolenou, někteří odjeli do jiných zemí, jiní si užívají léto doma.

Předseda vlády Petr Fiala (ODS) spolu se svou manželkou odjeli do Chorvatska. Premiér v minulosti rád trávil dovolenou v této zemi.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Šéf resortu dopravy Martin Kupka (ODS) zůstal v Česku, znovu se stal vedoucím na skautském táboře. Rád odpočívá v přírodě, v lese. Tam strávil dva týdny a poté se podílel na úklidu.

Předsedkyně dolní komory Parlamentu Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) preferuje aktivní odpočinek. Dovolenou strávila na horách.

Nedávno vyrazil na dovolenou poslanec Evropského parlamentu Jiří Pospíšil (TOP 09), vzal si s sebou i domácí mazlíčky. Na Instagramu ukázal, že psi si s ním užívali termální vody.

Senátor Pavel Fischer se rozhodl navštívit místa, kde se před 29 lety oženil se svou manželkou Klárou.

Hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková (STAN) odletěla do Anglie, studuje tam její dcera Agáta. Několik dní strávila v Londýně a prozradila, že tam hodně chodila.

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) se rozhodl strávit dovolenou s rodinou v Česku. Politik s manželkou navštívili hrad Sloup.

Poslanec Patrik Nacher (za ANO) strávil několik dní na Madeiře. Byl rád, že tam byly teploty o deset stupňů nižší než v české metropoli.

PSALI JSME: MOŽNÁ BUDOUCÍ HLAVA STÁTU: JOSEF STŘEDULA PROMLUVIL O SVÉ RODINĚ. KDO SE MŮŽE STÁT PRVNÍ DÁMOU

PŘIPOMÍNÁME: „DĚLÁME KROKY, ABY ČERNÉ SCÉNÁŘE NENASTALY“: ZBYNĚK STANJURA PROZRADIL, NA ČEM LIDÉ MOHOU UŠETŘIT

Share