„Ten život mi pořádně naložil“: Taťána Kuchařová promluvila o tom, co prožívala během rozvodu

Před několika měsíci se modelka Taťána Kuchařová a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý rozvedli. Pro ni to byla obrovská zkouška, modelka prozradila, co prožila v době rozvodu.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

Rozvod byl bouřlivý, partneři ho komentovali, občas o něm psali na sociálních sítích. Modelka to rozhodně špatně snášela. Nyní to vnímá jako zkoušku, kterou musela projít. Píše o tom server Blesk.cz.

Uvědomuje si, že díky podobným zkouškám člověk roste. „Ten život mi pořádně naložil!“ řekla Taťána Kuchařová. Podle ní to byla zkouška její sebevědomí.

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

„Ale teď už jsem sebevědomější a mám se krásně,“ dodala Kuchařová. Ale i když procházela tehdy krizovým obdobím, rozhodla se věnovat více času práci.

Začala spolupracovat například se známým kadeřníkem Tomášem Arsovem. Seznámili se v Brně, když se tam konal veletrh, kadeřník navrhl pro její značku exkluzívní parfém.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

Tomáš Arsov pro Blesk.cz uvedl, že je čeká velká spolupráce, o detailech však mluvit nechtěl, takže nic dalšího neprozradil. Taťána Kuchařová dodala, že je ráda, že začali spolupracovat.

PSALI JSME: ALENA ŠEREDOVÁ SE BUDE VDÁVAT: ITALSKÝ MILIARDÁŘ POŽÁDAL JI O RUKU. JAK OZNÁMILA SVOJE ZÁSNUBY

PŘIPOMÍNÁME: DOKONALÁ ŽENA: LUCIE BORHYOVÁ JE OPĚT U MOŘE. UKÁZALA, JAK VYPADÁ NENALÍČENÁ

Share