„Jsem ještě slabá“: 79 letá Marta Kubišová je po operaci už doma a prozradila, jak se nyní cítí

Před několika dny Marta Kubišová pořádně vylekala své fanoušky, když byla hospitalizována do jedné z pražských nemocnic. Nikdo ani nevěděl, co se umělkyni stalo. V médiích se objevila již informace, že Kubišová je nyní doma a zotavuje se po operaci střev. Píše o tom web extra.cz s odkazem na Blesk.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Minulý týden se psalo, že Marta Kubišová je v nemocnici a její příznivci začali mít strach o oblíbenou zpěvačku. Umělkyně musela ihned podstoupit chirurgický zákrok, protože měla protržení střev.

U Kubišové se znovu projevila tzv. „prezidentská nemoc“, kterou zažila již dávno v minulosti a nyní věděla, co má v tomto případě dělat.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

„Měla jsem stejné bolesti jako tehdy, takže jsem okamžitě věděla, co se děje,“ uvedla zpěvačka s tím, že ihned volala svého lékaře.

Kubišová také říká, že se jí po operaci všechno dobře hojí a je za to moc ráda.

Marta Kubišová/Zdroj: facebook.com

Umělkyně je aktuálně doma a zotavuje se po operaci. Kubišová dodává, že od přátel a fanoušků dostala několik stovek vzkazu, na které ale zatím nemá síly odpovědět. „Jsem ještě slabá,“ upřesnila. Všem je ale moc vděčná za podporu.

Psali jsme:Taťána Kuchařová prozradila, jak žije po rozvodu s Ondřejem Brzobohatým: „Moje sebevědomí bylo hodně zkoušené“

PSALI JSME: „TEN ŽIVOT MI POŘÁDNĚ NALOŽIL“: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ PROZRADILA, ŽE ROZVOD PRO NI BYL OBROVSKOU ZKOUŠKOU

PŘIPOMÍNÁME: PATRICIE PAGÁČOVÁ UKÁZALA FOTO V PLAVKÁCH: MĚLA BY JÍT NA PLASTIKU BŘICHA, NAPSAL JEDEN SLEDUJÍCÍ

Share