Test, který ukáže vám charakter každého člověka po formě ruky

Všichni už dávno znají, že vnějšek člověka, muže ukázat nám část jeho vnitřního světu. Kvůli tomu, dokonce i nejmenší detail vnějšku muže říct o našem charakteru. Dneska se mate možnost dozvědět o tom, že forma ruky, muže říct o vaši osobnosti.

Všechno, co potřebujeme, jenom se podívat na vaši dlaň a zpozorovat její formu. Také, musíte se podívat na výšku vašich prstu. Podívejte se na obrázek, a porovnejte se svou dlani. Níže přečtěte popis.

.

1.Čtvercová dlaň a krátké prsty.

Člověk, který má takovou ruku, je velmi emocionální. Jestli něco vás naštvalo, to všichni musí být připravené k hysterii a skandálům.

Při tom, jste velmi šetřivý a opatrně přistupujete ke všemu. Nikdy nestavíte zámky ze vzduchu a umíte se dívat na všechno bez “růžových brýle”. Kromě toho, můžete jednoduše vyřešit skoro každou situaci.

Maté zvláštnost, umíte si rychle přizpůsobit ke každé situaci.

.

2.Vytáhnutá dlaň s dlouhými prsty

Jestli mate takovou formu dlani, to jste dostatečně prchlivý člověk. Při tom, umíte kontrolovat své emoce, a nikdo nemůže pochopit, co se děje u vás v duši. Jste skrytý člověk.

Ještě mužů říct, že jste umělecká osobnost. Vždy se chcete prosazet a děláte to všemi způsoby. Při tom, jste velmi dobrosrdečný, a uděláte všechno, aby někomu pomohli.

Jste psycholog, který umí číst lidi, jako otevřenou knihu.

.

3.Vytáhnuta dlaň a krátké prsty

Před vámi velmi aktivní lidi. Jsou stále v pohybu. Chtějí vždy něco dělat, někam pospíchat. Takové lidi mohou být nejlepšími vedoucími. Mohou zorganizovat jakýkoli proces.

Majitele takové formy ruky, mohou být manipulátory. Perfektně umí hrát na lidských citech a při tom, ani nemyslí o důsledku. Jste přirození lídr, za kterým jsou připravené sledovat velké množství lidi.

.

4.Dlouhá dlaň a dlouhé prsty

Před vámi nejvíc romantické, ale při tom velmi zranitelné osobnosti. Navždy jsou pevné ve své sile. Kvůli tomu, cítí neklid. Ti lidi, mají velmi měkký charakter, ale mohou setrvat na svém.

Majitele takové ruky jednoduše mohou najít vztah a mohou vyřešit skoro každou konfliktní situaci. Jednoduše komunikuji se všemi, ale svoji srdce a duši otevírají jenom některým lidem.

Maté úžasnou intuici! Můžete na ni spoléhat v jakémkoli případě.

.

A jak jste myslíte, správní popis charakteru dali psychologové, kdy se opírali na fyziognomii? Určitě zkuste ten test na jiných lidech, a pochopíte, nakolik specialisti měli pravdu.

Share