“Kouzelní stylista vytvořil div”: Ze staré, smutné ženy udělal veselou krasavici

Přesně víme, že profesionální stylista muže vytvořit kouzelní div. Ale někdy si myslíme, že jeho práce není úspěšná.

Ve dnešní době velké množství diváků show “Módní ortel”, přesně tak reagují na některé vzhledu účastníc. Ale, kdyby někdo z kritiků zkoušel roli stylisty, bych to vyzvalo ještě větší kritiku.

.

V Moskvě bydlí mezinárodní stylista Ruslan Tatianin. Je více známí ve světě krásy jako “specialista dlouhých vlasů”. Tak Ruslana začali nazývat kvůli jeho sklonu k dlouhým vlasům a znalost udělat s nimi div. Střihy, které vymyslel, překvapují svou krásou a jedinečností.

.

Ve svět módy a stylu, Tatianin přišel, kdy uzavřel vysokou pedagogickou školu technologii v Moskvě. Ruslan dostal kvalifikaci kadeřníka módního návrháře. Jeho talent uviděli nejdřív. Za rok po ukončení studia začal spolupracovat se známými módními časopisy, kde dělal účesy modelkám.

Ještě za rok, Tatianina pozvali pracovat stylistem na televizi. Pracoval v takových show, jak: “Stylissimo”, “Ženské město”, “Pozor, stylisti”. Měl ve svém životě i jiné televizní projekty.

.

Souběžně s práci, Ruslan se zúčastnil různých konkurzu profesionálního umění. Byl na festivalech krásy: “Vernisáž”, “Krása a grácie”, “Svět krásy”, a také na mezinárodním konkurzu “Zlaté nůžky”.

.

Ve dnešní době, stylista má vlastní školu, kterou nazval vlastním jménem. Ještě Ruslan otevřete on-line akademii. Pomáhá amatérům se stát profesionály. Tatianin připravil také kurzy, které pomohou mladým specialistům.

Můžeme ještě dlouho počítat odměny a dosažení známého stylisty, ale nejlépe bude soudit jeho práci.

Na jeden z show, ve kterém hraje Ruslan, přišla žena, která se jmenuje Tatiana. O ni můžeme říct, jako o obyčejné ženě z Ruska. Žena má vnuky, s kterými se má rada hrát. Obvykle, ženy, které se stali babičkami, mají krátké vlasy. Tatiana nestřihla vlasy a nosila ocas.

.

Ruslan začal těžkou práci. Musel z babičky, udělat úžasnou a sympatickou ženu. Stylista udělat to perfektně. Kromě účesu, stylista udělal pro ženu profesionální make-up.

Od make-upu hodně závisí, stejně jako od účesu. Jestli důkladně úkryt nedostatky staré kůži, můžeme udělat ze staré ženy, mladou krasavici.

.

Lokny, které udělal stylista, úžasně sluší ženě.

.

Profesionální make-up zvládl úkryt všechny nedostatky, vrásky na kůži. Ruslan pomoci kosmetiky zvětšil oči a rty ženy. Určitě musíme říct ještě o vlasech. Pečlivé dlouhé lokny vždy se asocijují s mladostí.

.

Druhy vzhled byl úplně jiný. Ze vlasů udělal chomáč, make-up udělal tmavějším. Tatiana vypadala jako byznys ledi.

.

Hlavním cílem Ruslana, bylo ukázat ruským ženám, že každá z nich je krasavice. Jenom musíte to správně ukázat, pomoci make-upu a účesu.

Share