„To jsem nechtěl“: Ztraceného srovnávají s Gottem. Proč mu to není příjemné

Známý zpěvák a hudebník Marek Ztracený letos získal Českého slavíka v kategorii Zpěvák roku. Fanoušci mu podle jeho slov připravili skvělý večer a je jim za to vděčný. Promluvil o tom v Show Jana Krause.

Marek Ztracený / Zdroj: youtube.com

Zpěvák slyšel, že letos byl rekordní počet hlasů, a myslí si, že jeho máma se také postarala o to, aby pro něj hlasovali někteří lidé. Je rád, že ho podporují.

Promluvil také o údajném ukončení své kariéry a snažil se vysvětlit, proč o tom začala psát média. Vyhlásil koncert na stadionu, ale také napsal, že „to bude na nějakou dobu poslední veřejný koncert“. Poté si všichni mysleli, že se zpěvák rozhodl ukončit svou kariéru.

Marek Ztracený / Zdroj: youtube.com

Marek Ztracený asi po hodině o tom uviděl zprávy. Vedle něj seděla i jeho partnerka, lekla se, když si to přečetla. Poté zadal do Google své jméno a uviděl, že titulky všech bulvárních médií byly o konci jeho kariéry.

Nejprve byl naštvaný, ale rozhodl se, že s tím nebude bojovat. Trochu se přestal zlobit poté, co zjistil, že první koncert na stadionu byl vyprodaný za hodinu. Zpěvák však uspořádal tři koncerty.

Marek Ztracený / Zdroj: youtube.com

Někteří lidé si začali myslet, že to udělal úmyslně, že je to součást jeho marketingové strategie. To ale hudebník popírá, podle svých slov nemá velký tým a marketingu se téměř nevěnuje.

Další věc, která se mu nelíbí, je to, že ho někteří začali srovnávat s Karlem Gottem. Důvodem je, že zpěvák se letos opět stal Českým slavíkem.

Marek Ztracený / Zdroj: youtube.com

„Tam jsem nikdy nemířil. Každý mě s ním srovnává, ale to jsem nechtěl. Nemám na to, jako nikdo v téhle republice, ani na světě, protože Karel byl prostě jedinečný,“ řekl Marek Ztracený.

PSALI JSME: „DRŽ SE TOHO, CO TĚ ŽIVÍ“: PROČ LUCIE BORHYOVÁ SKLIDILA POŘÁDNOU KRITIKU

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM JEDEN Z NEJHEZČÍCH NOSŮ V CELÉM ČESKU“: JAN ŠIMŠA PODSTOUPIL PLASTICKOU OPERACI. CO PROZRADIL

Share