Soukup se rozhodl promluvit o nevěře:“Opravdu neuvěřitelná ženská“. Co řekl o milostném trojúhelníku Vignerová, Kolečko, Nesvačilová

Mediální magnát Jaromír Soukup každý den komentuje události, které se odehrávají v českém showbyznysu. TV Barrandov vysílá pořad VIP svět, podnikatel je moderátorem této show. Nedávno se vyjádřil k milostnému trojúhelníku, jde o scenáristu Petra Kolečka, modelku Anetu Vignerovou a herečku Denisu Nesvačilovou. Píše o tom server Sedmička.týden.cz.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

O tomto milostném trojúhelníku již psalo mnoho médií. Jaromír Soukup se také rozhodl promluvit o nevěře celebrit.

Známý scenárista podle něj dříve vypadal jako koblížek. Popsal ho jako neupraveného chlapa, který měl na sobě podivná trička a mikiny, který nebyl atraktivní. Moderátor ale zdůraznil, že dramatik si díky své profesi a společenskému životu nemohl stěžovat na nedostatek žen.

Petr Kolečko / Zdroj: youtube.com

Poté se Petr Kolečko seznámil s modelkou, Aneta Vignerová se v roce 2019 stala jeho partnerkou, narodil se jim syn. Podnikatel označil modelku za velmi krásnou a zajímavou ženu.

Aneta Vignerová / Zdroj: youtube.com

„Ona si ho oblíkla, učesala a taky s ním povila děcko,“ řekl Jaromír Soukup s tím, že scénárista se pak stal elegantním, zhubl a vypadal skvěle.

Letos v srpnu však vyšlo najevo, že Petr Kolečko začal chodit s herečkou Denisou Nesvačilovou. Podle moderátora je výborná herečka, ale uvěřila Petru Kolečkovi, že prý má doma problémy, že si s partnerkou nerozumí, atd.

Denisa Nesvačilová / Zdroj: youtube.com

Nedávno už média psala, že Petr Kolečko a Aneta Vignerová jsou zase spolu. „Upřímně, já jsem na straně Vignerové. Nesvačilová mu to, chudák, asi sežrala i s navijákem. Kolečko je ale prostě nevěrník,“ dodal Jaromír Soukup.

PSALI JSME: DÁDA PATRASOVÁ SE PO DLOUHÉ DOBĚ OZVALA FANOUŠKŮM: POCHLUBILA SE SVÝMI POKLADY

PŘIPOMÍNÁME: „Z TOHO MÁM ÚPLNOU HRŮZU“: PATRICIE PAGÁČOVÁ BEZ OKOLKŮ PROZRADILA, ČÍM JI ŠTVE MANŽEL

Share