Tři znamení zvěrokruhu, která zbohatnou v srpnu 2022

Navzdory obtížnému období, které astrologové předpovídají v srpnu, existují zástupci znamení zvěrokruhu, kteří budou moci vyhrát jackpot.

Lev

Znamení zvěrokruhu/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Začátkem srpna se slunce v tomto znamení spojí v 9. domě horoskopu, který symbolizuje štěstí. Takže začátek měsíce bude pro Lvy úspěšný. To platí zejména pro zahraniční cesty, pokud zástupce tohoto znamení je plánovány. U Lvů se objeví spoustu nápadů, jak vydělat ještě víc peněz.

Střelec

Znamení zvěrokruhu/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pokud se na začátku srpna setkají s někým, toto setkání bude osudové. Také se pravděpodobně naučí něco, co zůstane se Střelci po dlouhou dobu a přinese dostatečné množství peněz. V srpnu se Střelci mohou přestěhovat do lepšího bydlení, anebo potkat novou lásku.

Ryby

Znamení zvěrokruhu/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Budou dělat to, co se jím líbí, a všechny problémy budou snadno vyřešeny. Možná přijdou nové peníze. Možná, že se s někým dohodnou na něčem snadném. Nebo vám někdo vrátí dluh. Možná se objeví nová práce. Možná budete nadšeni novým projektem, zaměřeným na realizaci zamýšleného.

PSALI JSME: „DOPOSUD JSME MĚLI OBROVSKÉ ŠTĚSTÍ“: GENERÁLNÍ TAJEMNÍK OSN SE DOMNÍVÁ, ŽE SVĚT JE KROK OD JADERNÉHO ZNIČENÍ

PŘIPOMÍNÁME: NEJHORŠÍ SNACHY PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Share