Uživatelé sociální sítě se pustili do Evy Pavlové: „Tak to je silná káva“

První dáma Eva Pavlová navštívila se svým manželem prezidentem Petrem Pavlem několik evropských zemí i několik krajů v Česku. Manželka hlavy státu často vypadá skvěle a ukazuje, že rozhodně umí reprezentovat Česko na úrovni. Pravidelně o tom píší média. Pavlová se zúčastnila i focení pro módní magazín Vogue, ale to se mnoha lidem nelíbilo a pustili se do ní.

Na Instagramu slavného časopisu byly zveřejněny fotografie a videa první dámy. Uživatelé sociální sítě ji ale zkritizovali a někteří ji dokonce uráželi.

Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

Lidé například psali, že jediné, s čím je prezidentova manželka v poslední době spojována, je její oblečení, že se v médiích neustále píše o jejích outfitech.

Tvrdí, že nic neukázala a že ji zajímá jen její vzhled. Občany proto zajímá, jak první dáma využívá peníze daňových poplatníků.

Lidé kritizují Evu Pavlovou / Zdroj: Instagram.com

Další ji kritizovali za to, že se prý příliš věnuje módě, podle nich by pro ni prioritou muselo být něco jiného, například charita.

Lidé kritizují Evu Pavlovou / Zdroj: Instagram.com

„Focení pro Vogue… Hm, první dáma a ještě neukázala žádnou svou charitu,“ napsala jedna ze sledujících.

Někteří ji kritizovali za její veřejná vystoupení, že není dobrým řečníkem a připomněli, jak odpovídala na otázky během summitu prvních dam a gentlemanů, který se konal v Kyjevě.

Lidé kritizují Evu Pavlovou / Zdroj: Instagram.com

Mnozí také psali, že Eva Pavlová byla členkou Komunistické strany Československa. Před 38 lety chtěla pokračovat ve své armádní kariéře a proto se přihlásila ke studiu na bratislavské Vojenské politické akademii Klementa Gottwalda, které se přezdívalo „škola pro politruky“.

Kvůli tomu teď někteří občané píší a říkají „soudružka Pavlová“.

Lidé kritizují Evu Pavlovou / Zdroj: Instagram.com

Přesto ji někteří lidé podporují a nesouhlasí s těmi, kteří ji kritizovali. Eva Pavlová je podle nich krásná a inteligentní první dáma.

PSALI JSME: BERKY Z MASTERCHEFA SPOLUPRACUJE S PRVNÍ DÁMOU: STAL SE NÁVRHÁŘEM EVY PAVLOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: ANNA SLOVÁČKOVÁ DO NOVÉ PÍSNĚ OTISKLA I KOUSEK SEBE: MÁ JEDINÉ PŘÁNÍ

Share