Anna Slováčková do nové písně otiskla i kousek sebe: Má jediné přání

Anna Julie Slováčková před pár dny vydala krásnou písničku s názvem Čas zastavit čas, kterou nazpívala se svým kolegou Milanem Peroutkou. Samozřejmě zpívá o Vánocích a o rodině, ale dá se také říct, že do písně dala kus sebe.

Server TN.cz píše, že zpěvačka chtěla, aby to bylo něco krásného, aby to lidi dojalo. Kromě toho ale chtěla upozornit na to, jak by měly být svátky vnímány.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Anička zpívá, že někdy je třeba zastavit čas, obejmout své blízké a strávit s nimi čas, protože každý ví proč a ví také s kým.

Vyzývá každého, aby si vážil toho, co má, protože nikdo nikdy neví, kdy to skončí. Člověk si podle ní může dovolit svatý klid.

„Potichu sněží a pohnou se ledy, já jenom doufám, že ne naposledy,“ zpívá Slováčková, která věří i ve svůj šťastný konec.

Někdy lidé, kteří se ocitli ve složité situaci, začínají více vnímat hezké věci kolemsebe. To se pravděpodobně děje i Anně, která nyní bojuje s rakovinou.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Slováčková je autorkou textu, napsala také, že dobrého vidí více a slyší smích a chce, aby to nezmizelo, to je její jediné přání. Do písničky vložila i naději.

PSALI JSME: DANA MORÁVKOVÁ POPSALA, JAK BUDE SLAVIT VÁNOCE: „NEODCHÁZÍME OD STOLU, JABLÍČKO ROZKRAJUJEME, OLOVO JSME NIKDY NELILI“

PŘIPOMÍNÁME: „DOZNALA JSEM, ŽE JE TŘEBA VYJÁDŘIT SE“: DAGMAR HAVLOVÁ MUSELA VŠE VYSVĚTLIT, PROTOŽE SE JÍ LIDÉ PTAJÍ NA LUCERNU

Share