„Snad to bude v pořádku“: Václav Neckář nedávno kvůli zdravotním problémům zrušil koncert. Jak je na tom zpěvák dnes

Média nedávno psala, že zpěvák Václav Neckář má zdravotní problémy, a proto zrušil víkendový koncert. Podle jeho bratra Jana Neckáře šlo o problémy s pohybem. Jak je na tom dnes? Píše o tom CNN Prima News.

Za měsíc a půl oslaví Václav Neckář 79. narozeniny. Podle jeho bratra Jana Neckáře měl zpěvák problémy s levou rukou a levou nohou, ale situace se trochu zhoršila a teď má potíže i v pravé noze.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

Jde o křeče a kvůli tomu nemůže pořádně chodit, takže i jednou upadl. Jeho bratr dodal, že tyto problémy začaly poté, co zpěvák prodělal mrtvici.

„Teď jsem na vyšetření, ale není to nic vážného. Snad to bude v pořádku. Jinak jsem úplně zdráv. Koncerty v ohrožení nejsou,“ řekl pro CNN Prima News Václav Neckář.

Václav Neckář / Zdroj: tv.blesk.cz

Nejbližší koncert je naplánován na tento víkend. V říjnu vystoupí v O2 areně, pak má ještě několik koncertů. Těší se na setkání s fanoušky.

Před dvaceti lety Václav Neckář prodělal mozkovou mrtvici. Jeho stav byl tehdy velmi vážný. Nemohl se hýbat ani mluvit.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

Musel se znovu naučit mluvit, pomáhala mu logopedka. Velmi se snažil, chtěl se zotavit, po nějaké době se mu také vrátila paměť. Pak začal znovu zpívat na koncertech, protože to má rád.

PSALI JSME: „MOJE LÁSKY“: LUCIE ŠAFÁŘOVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU S MALÝM OLIVEREM V NOSÍTKU A LEONTÝNKOU ZA KRKEM

PŘIPOMÍNÁME: MAKHMUD MURADOV SE VRÁTIL DO ČESKA: MILUJÍCÍ OTEC SE POCHLUBIL SPOLEČNÝM SNÍMKEM S RUMINKOU

Share