Nesvačilová promluvila o lásce, zradě a naději: „V každé pohádce je černokněžník a pak princ“

Herečka a scénárista Petr Kolečko se rozešli před pár měsíci. Herečka se k tomu dlouho nechtěla vyjadřovat, ale nyní se rozhodla promluvit o svém bývalém partnerovi.

Denisa Nesvačilová / Zdroj: youtube.com

Petr Kolečko se vrátil ke své bývalé partnerce Anetě Vignerové a v březnu se vzali. Zároveň však měl být na dovolené s Denisou. Herečka to vnímá jako zradu.

Nesvačilová v rozhovoru pro Blesk.cz prozradila, co jí po rozchodu pomohlo. Pochopila, že je nutné tyto věci přijmout, a aby se necítila špatně, rozhodla se, že bude neustále něco dělat.

Petr Kolečko / Zdroj: youtube.com

Myslí si, že se to stalo z nějakého důvodu. Ulevilo se jí poté, co si uvědomila, že to mohlo trvat roky, ale už to skončilo a že „se to nestalo jí, ale stalo se to pro ni“.

Teď je singl, protože nechce, aby muž, se kterým začne chodit, byl „potrestán za to, co udělal někdo jiný“. Zatím tedy neplánuje nic měnit. Nyní pracuje, ale v létě chce jet i na dovolenou.

Denisa Nesvačilová / Zdroj: youtube.com

„V každé pohádce je černokněžník a pak princ,“ řekla pro Blesk.cz Denisa Nesvačilová.

Herečka prý věděla, s kým chodila a nechtěla ho vymlouvat. Teď ale říká, že se zamilovala do muže, který lhal.

Denisa Nesvačilová / Zdroj: youtube.com

„Které z nás se nestalo, že se zamilovala do nějakého grázla, do nich se zamiluje snadno,“ dodala Nesvačilová s tím, že hodní muži začnou ženy bavit až poté, co „potkají debila“.

PSALI JSME: „VĚŘTE POUZE NAŠIM INSTAGRAMŮM“: CO ŘEKLA VERONIKA ŽILKOVÁ O SVATBĚ AGÁTY HANYCHOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: EVA PAVLOVÁ JE NEJŠŤASTNĚJŠÍ MAMINKOU: PRVNÍ DÁMA UKÁZALA SPOLEČNÉ FOTKY S DCEROU

Share