Dcera Karla Vágnera se změnila k nepoznání: Tereza zhubla 20 kilo a nechala si ostříhat svou hřívu

Dcera slavného hudebníka, skladatele a producenta Karla Vágnera Tereza Vágnerová zmizela ze světa showbyznysu před několika lety. Zpěvačka se nedávno objevila na veřejnosti, změnila se k nepoznání.

Tereza Vágnerová dorazila na party, která se konala na Statku Oblík, kde byl i její nejstarší bratr Karel Vágner ml..

Zpěvačka prodělala razantní změnu, zhubla a změnila účes. V rozhovoru promluvila o svých zdravotních problémech a boji s nadváhou.

„Diagnostikovali mi poruchu štítné žlázy, kvůli které jsem přibrala třicet kilo. Dvacet už mám dole,“ řekla pro server Super.cz Tereza Vágnerová.

Na svém Instagramu popsala, co dělala, aby zhubla. Změnila jídelníček, čas od času dodržuje určitý půst, přestala konzumovat kravské bílkoviny, ale jí více zeleniny a kvalitního masa.

Důležité je podle ní i dodržování cirkadiánního rytmu a kromě toho pravidelně děla i další kroky. Řídí se radami lékařů a nyní se cítí lépe.

Zpěvačka si také ostříhala vlasy. Vysvětlila, že to udělala jen proto, že chtěla. Dnes Tereza vychovává dvě děti a společně s manželem se věnuje pronájmu nemovitosti na Katlově. Pomáhá také svému bratrovi Jakubovi, který je slavným rybářem.

PSALI JSME: „VĚŘTE POUZE NAŠIM INSTAGRAMŮM“: CO ŘEKLA VERONIKA ŽILKOVÁ O SVATBĚ AGÁTY HANYCHOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: EVA PAVLOVÁ JE NEJŠŤASTNĚJŠÍ MAMINKOU: PRVNÍ DÁMA UKÁZALA SPOLEČNÉ FOTKY S DCEROU

Share