„Rukavice nás nezachrání“: Zdravotní sestra ukázala chybu většiny lidí

Během pandemie mnoho lidí ignoruje výzvy úřadů a lékařů, aby zůstali doma a chodili na ulici nebo do obchodů, a ujistili se, že masky a rukavice je budou chránit před nebezpečnou chorobou.

.

Už víme, že použití masek zdravými lidmi bylo odborníky WHO nazváno zbytečným cvičením , a nyní je známo, že rukavice nejsou také infekcí koronaviru všelékem.

Velmi odhalující video zveřejnila ve svém mikroblogu žena, která pracuje jako zdravotní sestra v nemocnici.

.

Zdravotní sestra jménem Molly z Michiganu natočila video ukazující, jak snadno se mohou bakterie a viry dostat do našich rukou v supermarketu, i když si člověk nasadí rukavice a myslí si, že je zcela chráněn.

„Dnes ráno jsem šla do supermarketu a viděla, kolik lidí používá jejich rukavice nesprávně, takže jakmile jsem se vrátila domů, vzal jsem si trochu barvy, abych vysvětlil, co se děje ,“ píše Molly.

Ve videu sestra empiricky prokáže, že rukavice nejsou zárukou toho, že se vám nebezpečná infekce nedostane do vašich rukou.

Nakonec poskytovatel zdravotní péče dodává, že nejlepším způsobem, jak se chránit před koronavirem, je pravidelně si umýt ruce mýdlem.

.

Pokud stále používáte rukavice, udělejte to pouze jednou a ujistěte se, že se nedotýkají různých povrchů – obličeje, peněz a obrazovky smartphonu.

Share