„Já spíš nemám ráda, když se do lidí navážíš“ : Spor Jasmíny Alagič a rappera Rytmuse na veřejnosti

Patrik Vrbovský alias Rytmus a Jasmina Alagič Vrbovská vypadají spolu jako skvělý pár, muž a žena kteří se k sobě hodí. Moderátorka ale přiznává, že ne vždy je vše ideální, jak by se někomu mohlo zdát. Vztah není vždy jednoduchá věc.

Z tohoto manželského páru jsou oba velmi aktivní na svých sociálních sítích. Jednou uspořádali společný stream, kam pozvali všechny své fanoušky.

.

Každý z nich odešel do samostatné místnosti, odkud komunikovali přes video chat a odpovídali na otázky fanoušků. Každý z nich byl zvlášť.

.

I když ze strany mohou vypadat jako dokonalý manželský pár, ale ve skutečnosti všechno není tak dokonalé.

Tak si rapper Rytmus stěžoval během streamu. Uvedl, že nemůže říct, jak by to chtěl říct, protože jeho manželce se velmi nelíbí, když se stavá přímým na veřejnosti.

.

Bylo patrné, že Patrik Vrbovský se během rozhovoru snažil vybrat správná slova. Možná je to trochu neobvyklý styl komunikace pro drsného rappera.

„Přímý? Já spíš nemám ráda, když se do lidí navážíš“ odpověděla Jasmina Alagič Vrbovská. Mezi rappery se často vyskytují situace, kdy se navzájem urážejí nebo mohou urážet někoho jiného.

.

Zdá se, že moderátorka pořadu SuperStar takové chování svého manžela opravdu nemá ráda.

Ale co se týče jejich věkových rozdílů, není zde žádný problém. Patrik Vrbovský, kterému je 43 let, je rozhodně rád, že má po boku mladou třicetiletou manželku.

.

Ale stejně šťastná je i Jasmina Alagič Vrbovská. Podle svých slov se cítí psychicky starší, a proto je ráda být s mužem starším než ona.

.

Mnozí si mysleli, že pokud má rapper Rytmus tak mladou a velmi krásnou manželku, bude ji neustále žárlit.

Ukázalo se to trochu jinak. Ale odpověď mladé krásky byla velmi přímá a velmi překvapivá.

.

„Žárlím, jsem temperamentní děvče. Ale na oplátku Paťo není moc žárlivý“ přiznala Jasmina Alagič Vrbovská.

O něco později moderátorka prozradila, že má trochu bouřlivý charakter a občas sama začne malé rodinné hádky.

.

Prozradila ale také, že její manžel Patrik Vrbovský je doma velmi klidný člověk a že se vždy snaží udržet rodinnou pohodu.

Během tohoto streamu mohli jejich fanoušci vidět pouze Jasmíninu tvář, protože v Patrikově pokoji byla tma. Snad fanoušci brzy uvidí opakovaný stream.

Share