6letá dívka uslyšela z betonové díry zvuky a našla tam psa: Ukázalo se, že zvíře tam samostatně nespadlo

Ve městě Londonderry šestiletá dívka jménem Kara se hrála a náhle uviděla v betonové desce díru. Z díry vyšly zvuky neznámého původu. Kara se rozhodla, co tam je. Dívala se dovnitř díry a našla tam … psa!

.

Ukázalo se, že pes zřejmě náhodou upadl do jámy a nyní jasně potřeboval pomoc. Zvíře se odtamtud nemohlo dostat samo.

Kara si uvědomila, že je potřeba pomoc dospělých, okamžitě se vrhla domů, kde svém otci vyprávěla o všem. Muž jménem Kenny okamžitě šel za svou dcerou, aby pomohl neznámému psovi.

Podařilo se mu získat zvíře. Ukázalo se, že tam samo o sobě nespadlo: byl hozen předchozím majitelem. Navíc byl boxer (čistokrevný) slepý a nemocný.

Zjevně se tak barbarským způsobem předchozí majitelé jednoduše zbavili psa, který nepotřebovali. Kenny a Kara přenesli zvíře do zvláštního centra, kde dobrovolníci pomáhali psům.

.

V tomto centru se ukázalo, že Bella (tzv. Zachráněné zvíře) byla dřívějšími majiteli využívána k chovu štěňat. Jednoduše řečeno, byla potřeba pouze jako druh živého „dopravníku“ pro výrobu plnokrevných dětí.

Jakmile fenka zestárla a ztratila schopnost porodit nová štěňata, byl vyhozena jako zbytečna. Bella byla mimo jiné slepá a nemocná kvůli vícečetným porodům.

Mimochodem, navzdory tomu všemu se zvíře ukázalo být velmi dobromyslné a něžné. Pod dohledem lékařů se fenka rychle vzpamatovala.

.

Poté, co byla Bella konečně vyléčena, zveřejnila hlídačka svůj obrázek na sociálních sítích a také vyprávěla smutný životní příběh starého psa. Přes její věk a zdravotní problémy, tam byli lidé, kteří souhlasili, že vezme Bella k ní.

Opravdu se jim líbil starý, ale laskavý a věrný pes. A Bella se novým majitelům líbila.

Radost však bohužel byla krátkotrvající: přece jen byl pes už mnoho let starý. Nějakou dobu poté, co se přestěhovala do nové rodiny, zemřela …

.

Avšak ne všechno je tak špatné. Ano, samozřejmě, Bella je velmi líto, ale nemohla žít navždy.

A než zemřela, zjistila, co skutečně milující a milí majitelé jsou. A to je hodně, že?

Share