50letá první dáma Jižní Koreje vypadá jako dívka

Kim Kung-hee je první dámou Jižní Koreje, která přitahuje pozornost svou elegancí, jemností a vybraným stylem. Je nejen symbolem krásy, ale také módní ikonou, která dokazuje, že ženy mohou vypadat přísně i jemně, silně a krásně zároveň.

Kim Kung-hee a prezident/Zdroj: lemurov.net

Kim Kung-hee je známá svým klasickým stylem. V jejím šatníku dominují světlé barvy a bílé odstíny, které zdůrazňují její něhu a ladnost. Preferuje tradiční modely šatů se sukněmi s válci do A a upnutými topy, které zdůrazňují její půvabnou postavu.

Kim Kung-hee/Zdroj: lemurov.net

Kim Kung-hee má také dokonalý vkus na doplňky. Preferuje šperky z drahých kovů, které harmonicky doplňují její vzhled. Kromě toho si dovedně hraje s texturami a látkami a do svého šatníku přidává hedvábné šátky a šály, které dodávají jejímu vzhledu zvláštní jiskru.

Kim Kung-hee a prezident/Zdroj: lemurov.net

Kim Kung-hee je navíc ukázkovým příkladem toho, jak vybrat ten správný make-up. Preferuje přírodní tóny, které podtrhují její přirozenou krásu. Preferuje přírodní tóny, které podtrhují její přirozenou krásu.

Kim Kung-hee/Zdroj: lemurov.net

Celkově je Kim Kung-hee ukázkovým příkladem toho, jak si vybrat ten správný vzhled a vytvořit si svůj vlastní styl. Ukazuje, že krásu lze vyjádřit nejen vzhledem, ale také způsobem, jakým se oblékat a vyjadřovat se.Její styl je inspirací pro mnoho žen, které se snaží vypadat stylově a vybraně.

PSALI JSME: NEJSTYLOVĚJŠÍ PRVNÍ DÁMA: EVA PAVLOVÁ OKOUZLÍ SVÝM ŠARMEM

PŘIPOMÍNÁME: OUTFITY HVĚZD NA INAUGURACI: CO SI OBLÉKLY HAVLOVÁ, NERUDOVÁ A PRVNÍ DÁMA PAVLOVÁ

Share