Jaromír Soukup řeší finanční malér: “Chtěli peníze mé dcery”

54letý Jaromír Soukup, který je podnikatelem, je nucen řešit podanou žádost o insolvenci jeho firmy Médea.

Jaromír Soukup v práci/Zdroj: Instagram

Podle tvrzení navrhovatelů, České televize a společnosti ze skupiny TV Prima jeho firma trvalo nesplácí své dluhy za odvysílané reklamy.

Jaromír Soukup/Zdroj: Instagram

Dle Jaromíra Soukupa na něj druhá z firem tlačila, aby se zaručil vlastním majetkem a majetkem jeho dcery Natálie.

Dcera Jaromíra Soukupa/Zdroj: Idnes.cz

Celkový dluh činí kolem 30 milionů. Jsou údajné pohledávky více jak 90 dnů po splatnosti. Navrhovatelé tvrdí, že magnát nemá mít majetek, aby mohl vše splatit.

Syn Jaromíra Soukupa/Zdroj: Blesk.cz

Jaromír Soukup je z toho naštvaný a považuje to za šikanózní návrh. Také společnosti si mají zlepšit pozici ve vyjednávání o splácení.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová/Zdroj: Instagram

Po řešení nedávných insolvencí, což byly splacení konečně, mediální podnikatel se veřejně vysmál tvrzením, že on s tím topí v dluzích.

Zatím není známo o vydání rozhodnutí Insolvenčního soudu ohledně nové žádosti o úpadek Médey. Připomínáme Vám, že se brzy zmíněnému podnikateli a jeho přítelkyni Agátě Hanychové narodí miminko.

PSALI JSME: „TVRDÝ OŘÍŠEK“ ROZDĚLIL DĚDICTVÍ. BRUCE WILLIS JE PŘESVĚDČEN, ŽE SE PŘÍSLUŠNÍCI JEHO RODINY BUDOU MÍT SKVĚLE

PŘIPOMÍNÁME: ZDRAVOTNICKÝ PERSONÁL PORODNICE BYL PŘEKVAPEN: ŽENU, KTERÁ PŘIVEDLA NA SVĚT SYNA, NAVŠTÍVILI AŽ DVA MUŽI S KYTICEMI – ZIVOT

Share