„Při chůzi jsem si najednou všimlа, že pod vodou v kleci se někdo pohyboval“: Když dívka se pozorně podívala, uviděla černý nos a pár očí

Před týdnem šla Jennifer Waz a její pes Molly do parku veteránů (Highlands, New Jersey). Bylo brzy ráno kolem 6:15. Najednou Molly ostře přitáhla vodítko k oceánu – a Jennifer neměla na výběr, jen ji následovat.

Chytré zvíře vedlo paní na místo plné kamenů. Voda se k nim přiblížila a vytryskla z ní špička zaplavené rezavé klece.

Dívka se pozorně podívala a najednou si všimla, že černý nos a pár vyděšených očí vyčnívají nad hladinu přetrvávající vody a malé psí tělo se pohybovalo v hlubinách!

.

Jennifer si uvědomila, že se někdo rozhodl zbavit svého domácího mazlíčka tím způsobem. Znal plán přílivů a odlivů, darebák postavil klec s štěňatem na úzký písčitý pás za kameny.

Voda začala přebývat a psa postupně zakrývala. Trochu víc – a buňka by úplně zmizela v hloubkách několik hodin, až do nového odlivu!

Naštěstí Jen a Molly tomu zabránily. Dívka vytáhla klec a ohlásila tento nález policii v Monmouth County. Okamžitě zareagovali a současně se připojili k místní službě pro kontrolu zvířat.

.

Starý pitbul byl zjevně ponechán zemřít na břehu v intervalu mezi 4. a 6. ráno …

.

Pes jménem River (River) – toto jméno mu dala samotná spasitelka Jennifer. Teď se mazliček cítí dobře.

.

Vedení okresu vyzvalo každého, kdo může mít informace o bývalém majiteli zvířete, aby neprodleně kontaktoval policii. Jeden z obyvatel města odpověděl na prohlášení a zdálo se, že podezřelý byl nalezen.

Úřady však jeho jméno nezveřejnily – zjevně tak, aby ho občané, kteří se ho dopustili, nebyli stíháni. Vyšetřování stále pokračuje.

.

Musíte připustit, že je to jedna věc, jak předat svého mazlíčka úkrytu, a je to docela další věc, jak odsoudit živého tvora k jisté smrti v oceánu!

Opět jsme ohromeni bezcitností jednotlivců, kteří někde ztratili své srdce.

Share