„Totálně vymývají lidem mozek“: Kateřina Brožová vzpomněla o svém bývalém manželu

Česká 52 léta herečka navštívila Limuzínu s Mírou Hejdou, kde znovu vzpomněla o vztahu s miliardářem a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem.

“Totálně vymývání lidem mozek a odvádějí je od normálního života a normálních vztahu”, řekla herečka.

.

V únoru Kateřina oslavila 52 roky.

A řekla: “Číslo padesát mi nenosí úplně nejlépe. Ale koneckonců to není nemoc a potká to každého z nás. Ani já jsem na to nebyla připravena.

Ale pokud se cítíte ve svém životě nějakým způsobem spokojeně, ve smyslu, že vás naplňuje to, co děláte a jaký život žijete, tak je všechno v pořádku”.

.

Jak říká herečka každý má vlastní boj se svým strachem.A zvládnete ho překonat, nebo ne, závisí jenom na vás.

“Myslím, že strach je obecně obraz této doby. Je na každém z nás, jak to zvládáme a na okolí, jak nám dokáže pomoci. Zvykla jsem si ve všem vždycky pomoci sama. Chce to se nevzdával”,řekla herečka.

.

Mysli, že každý člověk s něčím bojuje, ale bohužel, někteří zbytečně.

Řekla: “Když si uvědomíte sami sebe, své kvality, svou osobnost, jde to všechno lépe. A tím nemyslím nějakou nafoukanost nebo přílišné sebevědomí, naopak. Spis jde o to si zkratka jen uvědomit své místo na slunci”.

Herečka jenom po 50 letech pochopila, že nemusí nikomu nic dokazovat, udělala svůj život sama, a nechce slyšet o tom, že ničeho nedosáhla. Kateřina Brožova také doplnila:

.

“Nemusím nikoho přesvědčovat, ať třeba nečte bulvár, že jsou to bláboly a jsem úplně jiný člověk, než se o mne píše.

Cítím se svobodnou, a ten pocit u mne nikdo neukradne. Nikdy se nemůžete zavděčit každému. Ani jako člověk v soukromí, ani v práci”.

.

Herečka nejednou říkala, že její život s Jaromírem Soukupem také změnil Kateřinu.

S Mírou Hejdou měla rozhovor, v němž řekla: “Je to velmi osobní záležitost. Je to o tom, že se potkají dva lidi, kteří můžou mít podobný názor, vnímání a životní energie, nebo naopak, nemusí.

Také nemusí mít podobný pracovní směr. To jsou všechno věci, které se v něčem potkaly a v něčem ne v našich povahách”.

.

Jaromír Soukup byl nějakým mediálním terčem, který mohl udělat své partnerce nepříjemně.

“Ano, bylo to tak, ale byl to jenom výsledek toho všeho. Ale musím říct, že na začátku toho vůbec nebylo, bylo to obráceně. Vůbec nebyl terčem, byl výrobcem.

.

Byl úžasným mediálním magnátem, a začal provozovat televizi, kde jsem pracovala. Někam se pak to posunulo, myslím si, že politicky.

A v dnešní době je politika vnímána po všech stránkách velmi vyostřeně. Neříkám jenom o naši země, říkám o celém světu”, řekla herečka.

.

Také, v autě vzpomněla o seriálu Život na zámku a Pojišťovna štěstí. Řekla o něm jenom pozitivně, mysli, že je to první normální porevoluční seriál. Také vzpomněla o své hezké roli v seriálu Pojišťovna štěstí.

“Tehdy seriály ještě točila postavu v exteriérech a na všechno měli čas. Bylo všechno jinak. Všechno natočili, a až poté odvysílali. Nemůžu to ani porovnat s moderními telenovelami”, řekla Brožová.

.

Míra Hejda také zjistil, že herečka nenávidí sociální sítě, herečka řekla standardní větu, že té sociální sítě totálně vymývání lidem mozek.

“Nedávají lidem normální, běžný život, jenom sedí ve svých mobilu, a nic nedělají. Říkám to, jenom jako maminka 18 létě dcery”.

.

Nedávno herečku kritizovali fanoušci na sociálních sítích. Na začátku března sdílela na Instagramu snímek, kde odpočívá v Španělsku.

Doporučili ji všichni sledovateli sedět doma v době šíření koronaviru, a nikam v žádném případě necestovat.

.

Share