„Měla by se léčit, ale stále to odmítá“: Felix a Lucie sledují aktuální výroky Dády Patrasové

Česky hudební skladatel, 76 lety Felix Slováček se nachází v karanténě s 37 letou Lucii Gelemovou. Klidně tam odpočívají, ale nedává jim pokoj jenom herečka Dáda Patrašová.

Začala znovu tvrdit, že jsou ve vztahu, a jich manželství je plnohodnotné.

,

“Nevím, co to zase vypráví. Snažil jsem se jí domluvit, ale to nelze. Měla by léčit, ale stále to odmítá”,řekl hudebník Felix Slováček.

Rozpálilo to hudebníka velmi silně.

.

Felix také povídal o tom, že jeho ještě manželka má velké problémy s alkoholem. Hudebníka jen znepokojuje to, že jich společná 24 léta dcera Anička má vážnou nemoc, a potřebuje pomoc, ale její maminka se jenom zabývá hloupými výroky.

Lucie Gelemová také řekla svůj pohled na věc:

.

“Chápu, že na mě brát ohled nebude. Myslím ale, že léčbou paní Patrašová potěšila především své děti. Vyhnula by se tak tom, že by příště mohla někomu ublížit”.

Dáda Patrašová malá malý problém s zákonem v prosinci roku 2018, přesně tehdy žena při policejní dechové zkoušce naměřila 2,5 promile alkoholu krvi, kvůli tomu, že srazila auto nedaleko svého bydliště na pražských Vinogradech.

Hudebník také dodal o svém vztahu: “Jsem jenom z Lucii a nehodlám na tom nic měnit”.

.

Dokázal to, když v době karantény vzal ji na svou chalupu, kde budou zamilované trávit svůj čas do ukončení pandemii.

V těch vztazích také existuje Vito,Italsky přítel Dády, kterého herečka představovala jako svého životního partnera, a zajímá, co si vůbec o tom mysli?.

.

“Nechtěla jsem nikdy, aby situaci mezi Felixem a jeho manželkou někdo komentoval. Žádala mě, abych posílala ji nějaké dopisy a sms. A do dnešní doby od roku 2015 jich mi posila Dáda”, řekla Lucie Gelemová.

,

Share