„Už jenom proto chci být lepší“: Dominika Gottová poslala sebekritický vzkaz otci do nebe

Několik měsíců po smrti Karla Gotta mu jeho nejstarší dcera Dominika Gottová slíbila, že změní svůj život.Nyní ale nemůže kvůli omezení volného pohybu občanů přijít na Malvazínský hřbitov.

.

Dominika Gottová je nyní nucena nepracovat, protože bar a obchod, ve kterém pracovala, nyní dočasně pozastavilisvé činnosti.

Dcera Karla Gotta má proto nyní hodně volného času a může se mu věnovat, aby se zamyslel nad tím, co se za poslední dobu stalo.

.

Před pár dny se novináři ptali Dominiky Gottové, co by chtěla říct svému otci, kdyby si s ní teď mohl sednout.

Zapálila svíčku pro svého otce a před odpovědí se trochu zamyslela.

.

„Že se omlouvám za to, a je mi moc líto, že jsem poslední léta byla špatná dcera!“ odpověděla Dominika Gottová.

Dobře si uvědomuje, že jejímu otci se absolutně nelíbilo, co se v jejím životě posledních pár let dělo.

.

Dominika Gottová toho teď hodně lituje, a tak se snaží změnit, zlepšit se co nejdříve, protože se jednoho dne sejde s otcem.

Také má teď dost času poslouchat svou oblíbenou hudbu. Kromě oblíbené metalové hudby samozřejmě poslouchala i písně svého táty.

.

„Lady Carneval nebo Trezor. Tyhle mám moc ráda“ dodala Dominika Gottová.

Maminka Dominiky Antonie Zacpalová nedávno uvedla, že se objevilo podezření na koronavirus v domově důchodců, kde bydlí.Ale naštěstí to nebylo pravda.

.

„V současné době nám není známo, že by kdokoli zklientů ani pracovníků Domova seniorů byl nemocen infekcí COVID-19, ani nečekáme na výsledky testů“ vysvětlila Michaela Žáčková, ředitelka Sociálních služeb Praha 9.

Share